Greta Thunberg se přidá k expertům CNN panelu Koronavirová radnice

Globální oteplování, NWO

Ve středu oznámila CNN obsazení pro svůj příští program radnice, který se tento krát bude jmenovat Koronavirus: Fakta a obavy, který se má vysílat ve čtvrtek v noci.

Jako jeden z účastníků v jejich panelu expertů se zapojí i 17letá aktivistka klimatické změny Greta Thunberg.

Krátce po oznámení tohoto obsazení se uživatelé Twitteru vrhli na Thunberg, kdy zpochybňovali její kvalifikaci k zapojení do takového panelu.

The Daily Caller hlásí: Živě vysílanou radnici „Koronavirus – Fakta a obavy“ budou moderovat osobnosti CNN Anderson Cooper a Dr. Sajay Gupta. Show se bude účastnit úřadující ředitel Centra pro kontrolu chorob Richard Besser, bývalá ministryně zdravotnictví a služeb lidem Kathleen Sebelius a Thunberg.

Former acting CDC director Richard Besser, former HHS secretary Kathleen Sebelius and activist Greta Thunberg join @AndersonCooper@DrSanjayGupta for a live #CNNTownHall. Coronavirus – Facts and Fears, Thursday at 8 p.m. ET pic.twitter.com/I4FrXgwaL6

— CNN (@CNN) May 13, 2020

Oznámení okamžitě vyvolalo lavinu sarkastických fórů a kritiky zpochybňující, proč CNN do tohoto show zařadila Thunberg, která nemá žádnou znalost medicíny nebo zdravotnictví.

Děláte ze mě blbce? Takže teď je najednou Greta specialistou na Covid? To by se nemělo jmenovat fakta a obavy. To by se mělo jmenovat lháři a šílenci.

— Pastor Greg Locke (@pastorlocke) May 14, 2020

Jméno Thunberg prorazilo ve středu večer vrcholný trending na Twitteru, kdy o tom New York Post referoval jako o sporu, kdy se její fanoušci a odpůrci přeli, zda je rozumné takovou vždy provokativní aktivistku do programu pouštět.

Aktualizace: Ve čtvrtek se Greta Thunberg vyjádřila k odporu k její roli nadcházejícím panelu CNN.

Popřela, že se v koronavirové radnici CNN objeví ve funkci „experta“, aby se tak vyjádřila k rostoucí lavině kritiky, které tato síť čelila za to, že ji obsadili do řad expertů na veřejné zdraví.

I am not an expert. I am an activist. The only people claiming that I’m an “expert” are those who are trying to ridicule me. My message has always been to unite behind the science and listen to the experts. 2/2

— Greta Thunberg (@GretaThunberg) May 14, 2020

„Já nejsem žádný expert. Jsem aktivista. Jedinými lidmi, co tvrdí, že jsem „expert“, jsou ti, co se mě pokouší zesměšnit. Mým poselstvím vždy bylo, sjednoťme se za vědci a poslouchejme experty,“ napsala Thunberg.

May 14, 2020 Niamh Harris

Zdroj: https://newspunch.com/greta-thunberg-to-join-panel-of-experts-on-cnn-coronavirus-town-hall/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments