Globální ochlazení! Nízká sluneční aktivita způsobí propad teplot, říkají vědci

EKONOMIKA, Světová

Slunce vstupuje do období „solárního minima“, které by podle expertů mohlo během 20 let způsobit propad teplot až o 2°C a rozpoutat globální hlad.

Sluneční aktivita vstoupila do hlubokého poklesu, kdy vědci říkají, že letos už máme 100 dnů, kdy se na slunci neobjevila ani jediná skvrnka.

Myslitelé z NASA říkají, že to znamená, že země by mohla zažít nové „Daltonovo minimum,“ tj. období mezi lety 1790 až 1830, které vedlo k vleklému ochlazení a i k mohutným vulkanickým erupcím, protože slunce kromě klimatu dost řídí i seismickou a vulkanickou aktivitu.

„To znamená, že bychom mohli vstupovat do období jednoho z největších ústupů slunečního činnosti, což by mohlo spustit dlouhé období chladu, hladu a dalších problémů,“ hlásí Daily Star.

Slunce teď už zaznamenalo dva po sobě jdoucí roky rekordní ztráty skvrn, kdy v roce 2019 bylo prázdné po 77 % času a letos zatím po 76 % času.

To znamená nadcházející sluneční minimum, které způsobí drastický propad teplot.

To nám zase jednou připomíná, že je to Slunce, co je tím nejvlivnější hráčem v řízení klimatu a má dopady, proti kterým ty bájné člověkem způsobené klimatické změny jsou jen nepodstatným drobečkem.

Jak nám ty instituce vědy, akademie a média plně oddané povídačkám o bájném antropogenickém globálním oteplování, co by měl způsobit rozvrat životního prostředí, budou reagovat, pokud se svět začne rychle ochlazovat?

Mezitím je k tomu Greta Thunberg nějak divně ticho.

Konec formuláře

https://seed117.bitchute.com/9WF6N0ecQ55u/qpSQuc69R9c.mp4

by Tyler Durden

Fri, 05/15/2020 – 19:30

Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/health/global-cooling-low-solar-activity-cause-temperatures-plummet-say-scientists

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments