Globální elitáři se soukromými tryskáči a jachtami shromažďují na klimatický summit

Globální oteplování, NWO

Velikáni a dobrodějové ze světa businessu, financí, politiky a zábavy spolu s evropskými královskými rody se rojí na sicilské pobřeží na čistě miliardářském klimatickém flámu přezdívanému Letní tábor Googlu.

Spoluzakladatelé Googlu Larry Page a Sergey Brin sezvali jména z A-seznamu kdo je kdo – včetně bývalého prezidenta Baracka Obamy, prince Harryho, Leonarda DiCapria a Katy Perry (abychom jich jmenovali jen pár) – na jejich každoroční de-luxe klimatický pokec, kdy jak uvádí New York Post, každý z nich bere na svá bedra odpovědnost za zbytek lidstva, aby našli způsob, jak bojovat s klimatickou změnou.

Toto tradičně každý rok na konci července pořádané přísně tajné shromáždění v proslulém letovisku Verdura, kde proběhne třídenní letní tábor, bude tohoto technického giganta stát 20 milionů $, sdělili Postu jeho zdroje.

Mnoho z těchto hostů, včetně Obamy a DiCapria, kteří mají své vlastní klimaticko-změnové nadace, líčí globální oteplování jako největší hrozbu budoucím lidským generacím.

Bloomberg hlásí, že okolí pláží letoviska Verdura je teď obleženo flotilami jacht vykládajícími své pasažery; kdy německý farmaceutický titán Udo J. Vetter připlouvá na jachtě Aquarius, Barry Diller a Diane Von Fustenberg připlouvá na jachtě EOS, Graeme Hart na jachtě Ulysses, kdy sem směřují i další jachty zatím daleko na moři jako jachta Rising Sun Davida Geffena, Eric Schmidt z Googlu na jachtě Infinity a s sebou má ještě doprovodné podpůrné plavidlo Intrepid a spousta dalších.

Podle italských tiskových zpráv se očekává přílet 114 soukromých tryskáčů, z nichž 40 přiletělo už v neděli.

Post zjistil, že 114 letů z Los Angeles do Palerma v Itálii, kde ti hosté přistávají, vychrlí do vzduchu odhadem asi 100 000 kilogramů CO2.

To, že na rozhovory se globální elita vždy slétá v celých hejnech soukromých letadel a pak zas rozlétá, není žádná novinka, vždy to tak bylo.

Nejméně 1500 soukromých letadel přistálo v lednu ve Švýcarsku poblíž Davosu, aby se tu mezinárodní finanční a politická elita sešla na své každoroční shromáždění, v němž globální klimatická hrozba hraje vždy klíčovou roli.

Davos je maličké město ve Švýcarských Alách asi 92 mil jihovýchodně od Zurichu a lze do něj snadno zajet taxíkem ze spousty letišť, kam váz zavezou linková letadla.

Twitter

SIMON KENT

31 Jul 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/politics/2019/07/31/irony-alert-global-elites-take-to-the-sea-skies-for-more-climate-talks/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments