Globalistická koalice Merkelové v rozporu s vůlí většiny Německého lidu plánuje převzetí 1 500 „sirotků“ a vynucení celoevropského přebírání uprchlíků

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Globalistická koalice Merkelové se rozhodla převzít 1 500 tzv. „nedoprovázených nezletilých“ a „dětských uprchlíků,“ ač velká většina Němců tomuto plánu oponuje.

Ač Německý lid v převážné většině s tímto plánem nesouhlasí, tak německá vláda pořád plánuje rozběhnutí tohoto plánu a převzít nejméně 1 500 „nedoprovázených nezletilých“ a „uprchlických dětí,“ hlásí regionální deník Augsbruger Allgemeine Zeitung.

Podle posledních průzkumů, jen 39,3 procent lidí s tímto rozhodnutím souhlasí, zatímco 50,8 procenta je proti. Podíváme-li se na to podle stran, poskytuje průzkum ještě výraznější rozdíly.

Přes 71 procent přívrženců CDU Merkelové je proti takovému nápadu. Přes 75 procent voličů FDP je také proti, zatímco u příznivců AfD s tímto rozhodnutím nesouhlasí 95 procent.

Pouze příznivci Strany Zelených, Strany levice a Sociálních demokratů k tomu přistupuje příznivě, tj. v pořadí těchto stran 68 procent, 56 procent a 58 procent.

Mezitím Berlín opětovně po Erodoganově invazi do Sýrie a následném rozhodnutí otevření hranic s EU začne tlačit na celoevropské řešení přebírání migrantů.

Obrázky z řecké hranice však ukazují pohled na něco úplně jiného než mírumilovné uprchlíky. Filmy zachycují spoustu násilných útoků na řeckou pohraniční stráž agresivními migranty ve vojenském věku.

V minulosti po migrační krizi 2015 se i ti tzv. „nezletilí uprchlíci“ obvykle ukazovali být ve skutečnosti muži ve vojenském věku.

By Stan M 10 March 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/03/merkels-globalist-coalition-opposes-the-majority-of-the-german-people-plans-to-take-in-1500-unaccompanied-minors/

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na