Globalismus bude triumfovat nad nacionalismem, objasňuje George Soros

Mezinárodní konflikty, NWO

Ač v posledních letech dosáhlo národovectví značných zisků s Brexitem a se zvolením Donalda Trumpa a Mattea Salviniho, tak George Soros neochvějně věří, že nakonec zvítězí globalismus.

V Maďarsku narozený americký miliardář a šéf-globalista George Soros v nedávném interview s New York Times řekl, že národní populisté jako Donald Trump jsou jen dočasnou úchylkou a globalismus už brzy s národovectím skoncuje.

Pro Sorose vzestup národovectví v Evropě, v Severní Americe a po celé planetě není nic jiného než nahodilost.

„Musím přiznat, že toto vzepětí se obrátilo proti mně, ale nemyslím si, že bych snad selhal,“ řekl Soros v jiném interview s rádiem NPR.

„Trump je jen úchylka a ten jasně protlačuje své národní zájmy na úkor národních zájmů,“ řekl Soros reportérům z NYT. „Myslím si, že to přispěje k jeho pádu příští rok. Takže mohu hladce předpovědět, že tohle se zase obrátí.“

George Soros, který je jedním z největších donátorů pro levicové strany po celé Evropě a Americe, ve stejném interview řekl, že věří, že Trump ve volbách 2020 prohraje a že „tím nejkvalifikovanějším na prezidenta,“ massachusettská senátorka Elizabeth Warren.

Soros přes svá vřelá slova poukázal, že za Warren oficiálně nestojí.

„Nikoho neposvěcuji, protože chci spolupracovat s kýmkoliv,“ dodal. „Nevyjadřuji své postoje obecně, protože musím žít s kýmkoliv, koho si voličstvo vybere.“

I přes přiznání, že jeho internacionalistickou agendu je v posledních letech čím dál obtížnější realizovat kvůli vzestupu národoveckých stran po celém světě, je tento žido-americký finančník stále přesvědčen, že globalismus zvítězí.

Pro Sorose je neúspěch při realizaci Brexitu jasným projevem toho, že globalismu stejně vítězí.

Tips? Follow Arthur Lyons

By Arthur Lyons 29 October 2019

Alexandros Michailidis – Marko Aliaksandr / shutterstock.com

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/10/george-soros-globalism-will-triumph-over-nationalism/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miroslav
11 měsíců před

POVAŽUJI HO A ZRŮDU !!!KTERÁ NEMÁ OBDOBY !!!

Miroslav
11 měsíců před

POVAŽUJIHO ZA ZRŮDU!!!