Francouzský rapper se v nové písni chvástá úspěšností ‚Velké výměny obyvatelstva‘

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Francouzský rapper migrantského původu vydal píseň, v níž se vychloubá „Velkou výměnou obyvatelstva“ podle teorie o rychlé demografické přeměně Západního světa.

Píseň zvanou ‚Velká výměna‘ vydal tento týden francouzský rapper Younés, který svou oslavnou ódu na tento úspěch začíná verši „Je to tvoje dcera? Je to tvá dcera, co mě miluje, co porodí dětičky, které budou moje.“

„Ta velká výměna, to jsem já, pak oni a pak i ty. Ti velcí zloduši, to jsme my,“ oznamuje rappper, aby se uchýlil k verši: „Jsem tak vzácný, jako běloši v Gare du Nord,“ asi jako kdyby u nás zpíval  – „jsem tak vzácný jako gadžové v Chanově“ – a konkrétně jde o železniční nádraží v severní Paříži, kde se policii povedlo v roce 2017 zhatit teroristický útok radikálních islamistů.

Tento pěvec byl původně známý jako „Yoon on the Moon“ a je 24letý vyhozený student práv, který v minulosti tvrdil, že jej inspirovali různý rappeři jako Médine Zaouiche, který se stal proslulý svými anti-francouzskými texty.

Loni Médine, který vydal album nazvané Džihád, rozzuřil spoustu lidí, když si naplánoval provedení koncertu v nočním klubu Bataclan v Paříži, kde bylo v roce 2015 brutálně zavražděno teroristy 90 lidí.

Teorii „Velké výměny“ poprvé vypracoval francouzský spisovatel Renaud Camus a popisuje rychlý demografický posuv, jímž se mění složení obyvatelstva po celé Francii a v dalších zemích kvůli masové migraci.

Této teorii, kterou francouzská a mezinárodní mainstreamová média označují za „konspirační teorii“, věří podle posledního průzkumu z letošního února čtvrtina francouzského obyvatelstva.

Platnost této teorie rovněž hlásají nebo z něj dělají svoji prioritu některé známé osobnosti francouzské pravice, včetně bývalé populistické poslankyně a neteře Marine Le Pen Marion Marechal.

Slečna Marechal na velké pravicové konferenci uspořádané v září v Paříži konzervativce a populisty vyzývala, aby Velké výměně odporovali, když říkala: „Prvořadým velkým problémem, tím životně nedůležitějším, je demografické přečíslování Velkou výměnou, které nás přimělo uvědomit si možnost, že se v zemi svých předků staneme menšinou.“

Loni Breitbart London v prvních týdnech protestů Žlutých vest mluvil s Renaudem Camusem a ten tvrdil, že toto hnutí má co dělat s Velkou výměnou, když říkal: „Problém je, že těm protestujícím samotným už skoro dochází, jak vypadá ten širší obraz situace, už jim to hodně docvaklo, uvědomují si, že jejich boj je zčásti obecným zápasem vzdorujícím tomu globálnímu výměníkovství, bojem proti té Davoso-kracii.“

ZAKARIA ABDELKAFI/AFP via Getty Images

CHRIS TOMLINSON

8 Dec 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/12/08/french-rapper-brags-about-great-replacement-in-new-song/

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments