Fakt nebo fikce? NASA oznámila remake svého představení s přistáním na Měsíci, ovšem tentokrát v plně ženském provedení

NWO, Okultní spolky

Je to fakt nebo fikce?

To v těchto časech nového normálu už těžko jde rozhodnout…

Jako oslavu 50. výročí svého falešného přistání na měsíci Národní úřad pro aeronautiku a vesmír (NASA) oznámil reprízu této zinscenované události, která oblbla miliardy lidí, kteří na takové věci tehdy ještě věřili, a zase zinscenuje přistání na měsíci, jenže tentokrát to bude s čistě jen ženskou posádkou.

Činitelé NASA potvrdili, že prakticky identický remake toho propracovaně vymyšleného předstíraného přistání na měsíci původně natočeného v dosud nevyzrazeném nahrávacím studiu před padesáti a mělo premiéru dnešního dne. Ten obnovený hoax půjde ve stopách dalších nedávných restartů někdejších trháků jako Ghostbusters a Ocen 8, takže teď už bude jen v čistě ženském obsazení.

„To byly některé z velkých filmů slavných filmových dvojic a skupin,“ řekla reportérům NASA mluvčí-osoba, „a tak jsme zase předělali ten filmový trhák z roku 1969, kdy jsme s ním oblbli všechny lidi po celém světě, tehdy obsazený Neilem, Buzzem a Mikem. Vymysleli jsme to ale tak, aby modernizovaný update tehdejší představení perfektně vynahradil.“

Fámy už vynesly, že roli Neila Armstronga sehraje Scarlett Johansson s tím, že Melissa McCarthy si zahraje roli Edwina „Buzz“ Aldrina.  Michael Collins bude sehrán dámskou postavou Judi Dench.

Podle zdrojů od vynašečů z tohoto tajného projektu bude jedinou změnou ve scénáři daleko inkluzivnější aktualizace proslulých slov Armstronga, když spočinul nohou na měsíci, které budou nahrazeny perfektně do nové pokrokové linie zapadajícím výrokem: „Toto je malý krok pro ženu, ale ohromný skok pro ženstvo, lidstvo, transgenderstvo, genderfluidstvo a další druhy genderprovedení.“

Source: The Babylon Bee

by Tyler Durden

Fri, 07/19/2019 – 15:35

Zdroj: https://www.zerohedge.com/news/2019-07-19/fact-or-fiction-nasa-announces-all-female-remake-staged-moon-landings

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na