Facebook zakázal dvě italské pravicové strany a spousty jejich příznivců za ‚šíření nenávisti‘

NWO

Mark Zuckerberg se tento týden opětovně vměšoval do italské demokracie, když na Facebooku a Instagramu zrušil účty dvěma „krajně pravicovým“ politickým stranám spolu se zákazem přístupu pro spoustu jejich příznivců – což krajně levicová opozice nesmírně oslavovala.

Od The Local:

V pondělí byly zrušeny oficiální účty zástupů italských krajně pravicových aktivistů a také celých stran prohlašovaných za neofašistické CasaPound a Forza Nuova za porušování politik nenávistné mluvy.

Tyto strany rovněž vykopali i z Facebookem vlastněného Instagramu.

„Lidé a organizace, které šíří nenávist nebo útočí na ostatní na základě toho, kdo jsou, nemají na Facebooku a Instagramu místo,“ uvedl Facebook v prohlášení.

Jen pro připomínku proslulý reportér Paul Joseph Watson byl údajně na Facebooku zakázán jen za to, že zveřejnil interview s Tommym Robinsonem.

Oficiální facebooková stránka Casa Pound sídlící v Římě měla skoro 240 000 příznivců.

Zrušili jim účty jak na Facebooku, tak Instagramu a navíc ohromné spoustě aktivistů náležejících k oběma těmto krajně pravicovým stranám.

Není to poprvé, kdy se těmto dvěma skupinám rušily účty, hlásí italská tisková agentura Ansa. Loni v dubnu těsně před volbami do Europarlamentu zavřel Facebook profily několika z hlavních představitelů obou těchto hnutí.

Maličká klika oligarchů z Technických mamutů žijící v Silicon Valley se pustila do rozhodování o tom, kdo na celé této planetě smí mít hlas, aby promlouval.

Šéfové těchto stran – jimž také zrušili účty –  už tento krok odsoudili jako proti-demokratický.

Gianluca Iannone, prezident CasaPound, proti tomuto kroku protestoval jako proti „bezprecedentnímu útoku“, k čemuž řekl, že skupina Ansa „proti tomuto hanebnému vyhýbání se demokratickým mechanismům naléhavě podá hromadnou lidovou žalobu.“

Tento krok ovšem jako „příkladnou“ a „správňácky smělou akci“ uvítal vůdce italské Demokratické strany Nicola Zingaretti, který se právě těší, jak s Hnutím pěti hvězd stvoří koalici proti Salvinimu a otevře znovu italské přístavy.

„Musíme se podělit o toto důležité poselství a šířit ho, abychom konečně skoncovali s tou dosavadní sezónou nenávisti,“ řekl místním médiím. „Vždyť jsou to lidé, kteří by jiným chtěli upírat právo na existenci.“

„Uctívání fašismu není v Itálii vyjádřením názoru. To je zločin.“

O ničem takovém, co kriminalizuje svoji opozici a jásá nad tím, že ji cenzurují cizinci z druhé půlky světa, se nedá říci, že je to demokratické.

Chris Menahan
Information Liberation
September 12, 2019

Článek, v němž jsou zmínky o tom, jak v současnosti Facebook cenzuruje tuto stránku Reformy.cz:

Některé další články o cestě k pokrokové liberální společnosti pomocí cenzury:

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/facebook-bans-two-italian-right-wing-parties-and-dozens-of-their-followers-for-spreading-hate.html

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments