Extremisté z německé Antifa brutálně napadli zaměstnankyni realitky přímo u ní doma

Mezinárodní konflikty, NWO

Extremisté německé Antifa vpadli do bytu zaměstnankyně realitky, kde ji brutálně zmlátili, jelikož v Lipsku vedou válku proti výstavbě luxusních bytů.

Německý populární list Bild hlásí, že podle policejního mluvčího Andrease Loepkiho tato dvojice krajních levičáků se v neděli v 19 h vlámala do jejího bytu, aby uvedené 34leté ženě rozbili mnoha ranami obličej.

Loepski dodal, že ta dvojice extremistů Antifa zmlácené ženě při odchodu z jejího bytu sdělila: „Loučíme se, to byl pozdrav z Connewitz.“

Connewitz je v Lipsku část města dobře známá jako doupě Antifa.

Antifa se v poslední době opakovaně pokoušela sabotovat stavby luxusních bytů prováděných developery po celém Lipsku. Minulý měsíc tato organizace levicových extremistů na staveništi patřícím stejné společnosti zapálila dva jeřáby, čímž způsobili škodu za 10 milionů euro (něco přes čtvrt miliardy korun). Za pokrok bojující skupina v uvedeném měsíci rovněž na řadě stavenišť ve městě zapálila několik bagrů.

Ovšem incident z minulého týdne je prvním útokem Antifa zaměřeným v rámci kampaně politických násilností na osobu.

Starosta Lipska Burkhard Jung ze Sociální demokracie proti tomuto brutálnímu útoku promluvil slovy: „Linie byla překročena: ti militanti na scéně se už neštítí ani napadat bezbranné ženy.“

„Rozšířila se povídačka, že ta extrémně levicová scéna se uchyluje jen k páchání násilí proti věcem a státním institucím, ale ne proti lidem, tato povídačka se tím ale odhalila jako lživá,“ dodal Jung.

„Vláda zákona se musí uplatňovat patřičně. Musíme si dát pozor, abychom během současné debaty týkající se pravicového terorismu nepřehlédli i levicový extremismus a jeho opovržení lidskostí, které není o nic menší než u těch pravičáků,“ řekl Jung s varováním, že jestli bude vývoj pokračovat tímto směrem, tak politické vraždy nejsou už daleko.

Lipsko nebylo jediným městem, kde během víkendu proběhly levicové násilnosti.

V Berlíně bylo zraněno 19 policistů, na které krajně levicoví extremisté vrhali lahve, kameny a další projektily, neboť protestovali proti vystěhování skupin, které v současnosti okupují budovy s nízkým nájemným.

Tips? Follow Arthur Lyons

By Arthur Lyons 7 November 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/11/germany-antifa-extremists-brutally-assault-female-real-estate-employee-in-her-own-home/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments