Exploze částečně poničila „příšerné“ Georgijské poradní kameny

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO, Okultní spolky

Ty kontroverzní Poradní kameny z Georgie, tj. v Georgii ležící monument, byl po zprávách o explozi shledán jako částečně zničený.

„Vyšetřovatelé řekli, že asi ve 4 h ráno neznámí lidé odpálili výbušné zařízení,“ hlásí Fox 5 Atlanta. Nikdo nebyl v důsledku tohoto incidentu zraněn.

Jedno z „křídel“ monumentu bylo výbuchem zcela zničeno, přičemž k tomu došlo i přes neustálé sledování tohoto místa kamerami, které jsou napojené na pohotovostní centrum nouzových volání.

Georgijský vyšetřovací úřad na explozi reagoval vysláním bombového komanda. Záběry z dronů ukazují, že tato turistická atrakce utrpěla rozsáhlé škody.

Mezi některými lidmi tento monument budil kvůli svým příšerným nápisům odpor, neboť ty volaly po „držení velikosti lidstva pod 500 milionů“, což je číslo, jaké svět od 15. století nezažil, a jeho dosažení by jasně vyžadovalo masovou genocidu.

Ty kameny rovněž vzývali k uvalení „světového soudu“ a požadovaly, aby „lidstvo už nebylo rakovinou Země.“

Georgijské poradní kameny nechala roku 1980 za 500 000 $ postavit „malá skupina loajálních Američanů“, kteří zůstali až do dnešních dnů anonymní, panuje však přesvědčení, že mezi ně patří i filantrop a nadšenec pro kontrolu populace Ted Turner.

Turner opakovaně prosazoval 95 procentní redukci lidstva a účastnil se temných piklení spolu s takovými jako Bill Gates a George Soros, v nichž diskutovali, že jak by globalisté mohli využít svého bohatství „k zabrzdění růstu světové populace.“

Jak už to vysvětlovala televize History Channel, ty kameny jsou zarovnány tak, aby přesně sledovaly astrologické a solární cykly.

„Východní a západní kámen tohoto monumentu sleduje východ a západ slunce. Štěrbiny vytesané do desek znamenají zimní a letní slunovrat. Šachta vyvrtaná skrze střed kamene odpovídá severní hvězdě Polárce. Takže to znamená, že to je něco jako žulový univerzální nůž Švýcarské armády: Poradní kameny mají kalendář, kompas, překladač a průvodce, což je pošahané.“

BY TYLER DURDEN

WEDNESDAY, JUL 06, 2022 – 10:19 PM

Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/explosion-partially-destroys-creepy-georgia-guidestones

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments