Ekofašisté vylepili plakáty ‚Korona je léčba; lidstvo je choroba,‘ ale popírají to

Globální oteplování, NWO

Ekofašisté ukazují během pandemie koronaviru svoji pravou tvář. Aktivisté tvrdící, že jsou z Rebelie vyhynutí, vystavili plakáty oslavující ztráty lidských životů.

Praví se v nich:

„Korona je léčba.

Lidstvo je choroba.“

Mezitím se oficiální národní vedení Rebelie vyhynutí snaží se od těchto plakátů distancovat, kdy tvrdí, že ty plakáty ‚nejsou v souladu s přesvědčením XR nebo s jejich postoji,‘ a obviňují ‚krajně pravicové skupiny.‘

To je ale nutno brát s rezervou.

Zaprvé twitterový účet XR Východního Midlands, který se tímto kouskem chvástá, má ohromnou sledovanost u XR skupin v zemi. Kdyby to byla dezinformační operace ‚krajní pravice,‘ tak zjevně nejvíc zbla celé hnutí XR, které to zaplavuje svými názory, jenž se s obsahem podle tweetů shodují.

Zadruhé, tento plakát je naprosto v souladu s myšlením zeleného hnutí, jak jsem to už popisoval ve své knize Melouni: Jak ekologisté zabíjí planetu, ničí ekonomiku a kradou vašim dětem budoucnost.

Jak už napsala ekologistická organizace nejvyšší úrovně Římský klub v neblaze proslulém vyjádření:

„Země má rakovinu. Tou rakovinou je člověk.“

A to je autentické vyjádření toho, jak mnozí ti tzv. ekologisté myslí.

Táhne se to za nimi nejméně do éry konce 18. století od hlasatele zkázy Thomase Malthuse a projevuje se to ve všem tom brblání sira Davida Attenborougha (bývalého člena správní rady Trustu optimální populace, který až do roku 2011 na své webové stránce tvrdil, že tehdejší světová populace 6,8 miliardy by se měla zredukovat na daleko ‚udržitelnější‘ 5,1 miliardy) s veškerým tím ekologickým učením (hlásajícím tvrzení, že přítomnost člověka na planetě je škodlivá).

Máme zde ten styl myšlení, který je mezi globální elitou znepokojivě populární, vyjádřený v 70. letech jedním z raných nadšenců zeleného hnutí, pozdějším nadšencem v gamblerství a vlastník kasina John Aspinall.

Mnozí z nás teď dospíváme k přesvědčení, že demografická katastrofa bude ekologickou bonanzou. Jinými slovy, že populační úprava v planetárním měřítku z 4 000 milionů (v 70. letech) na nějakých přirozených 200 milionů bude jediným možným řešením pro přežití ekosystému, tj. toho systému, který nás živí.

Ekologisté, jak už asi máte podezření, jsou těmi posledními lidmi, kterým tato koronavirová pandemie vadí. Nejenže zčásti mohou za to přesměrování zdrojů na vědu od přínosných oborů, kvůli čemuž jsme teď tak na tu chorobu nepřipravení, ale také jejich značná část ve skutečnosti tento mor vítá, protože v tom vidí spravedlivou pomstu Gaiy tomu zlému lidstvu.

JAMES DELINGPOLE

25 Mar 2020

Korona_virus

Německá státní televize ve službách zelené ideologie: Korona virus vymýtí staré, planeta zezelená.„My z Browser Ballett říkáme koronaviru ano, planeta se jeho prostřednictvím sama ozdravuje.“„Možná je koronavirus odpovědí na turbokapitalismus…. Zkrachovala letecká doprava, omezuje se výroba, slábne poptávka po všem. Planeta nemůže dostat lepší zprávu.“

Zveřejnil(a) Reformy.cz dne Pátek 20. března 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/03/25/eco-loons-deny-responsibility-corona-is-the-cure-humans-the-disease/

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na