Dva agenti FBI si přišli „popovídat“ s 16letým chlapcem kvůli jeho YouTube videu…

Nezařazené

…, které varovalo před policejním státem a podporovalo Rona Paula. Jak jinak. 🙂

Paul Joseph Watson
Infowars.com
Úterý, 11. září 2012

Další mrazivou ukázkou toho, jak se federální vláda transformuje do tajné policie za účelem zaměřování politických disidentů je případ, kdy FBI vyšetřovala 16letého chlapce kvůli YouTube videu, které vytvořil pro školní projekt a které poukazovalo na proměnu Ameriky do policejního státu.

Tady je video, které zajistilo 16letému studentovi návštěvu dvou agentů FBI (a A+ od učitele…):

[iframe width="600" height="330" src="http://dotsub.com/media/32987333-82e6-421a-810a-c48ea393bb10/embed/" frameborder="0"]

Výše umístěný videoklip, který podporuje (nyní ukončenou) prezidentskou kampaň kongresmana Rona Paula, byl zhotoven Justinem Hallmanem, jakožto součást školního projektu pro hodinu „americké vlády.“ Video Hallmanovi zajistilo A+ a jeho učitel rozplýval nadšením nad jeho snahou.

Video se dotýká několika záležitostí, včetně NDAA, důkazů naznačujících, že republikánská předvolební porada politických vůdců v Maine byla zmanipulovaná k eliminaci Rona Paula z politického procesu, hacktivistické skupiny Anonymous, vojenských cvičení v amerických městech a potlačování práv na svobodu projevu.

O měsíc později šokovanému Hallmanovi zaklepali na dveře rodinného domu dva agenti FBI, jedním z nich byl speciální agent Matthew Bowman. Hallman nám (Poznámka redakce: originální článek vyšel na zpravodajském serveru Infowars.com) poskytl fotografie Bowmanovy FBI karty, kterou zanechal za dveřmi, když se Hallman rozhodl neotevírat.

Když Hallmanova matka vytočila číslo na kartě, Bowman jí řekl: “Musíme si promluvit s vaším synem.”

Oba agenti se vrátili do domu a začali si s Hallmanem povídat o jeho zájmech a koníčcích – taktika, kterou Hallman vnímal jako snahu agentů FBI získat si jeho důvěru.

Agenti se poté pokusili Hallmana zrekrutovat, aby donášel na Anonymous. “Chtěli, abych pro ně dělal informátora, možná tak i uvést můj život v nebezpečí, abych jim pomohl zatknout a získat informace na protestující z Occupy a hackery,” píše.

Agenti se ho začali vyptávat na jeho podporu prezidentské kampaně Rona Paula, stejně jako na rozhovor, který vedl se svým učitelem o Illuminati.

“Také se mě zeptali, proč jsem se bavil se svým učitelem o Illuminati,” píše Hallman. “Řekl jsem jim, že se jednalo jen o neškodné povídání o Illuminati v roce 1776, které zformovalo éru osvícenství. (Poznámka redakce: O historii Illuminati od roku 1776 se můžete dozvědět více v tomto videu) Řekl jsem jim, že můj učitel říkal, že to jsou/byli teroristé, a abych o nich nemluvil – to vyvolalo na tvářích agentů zmatené výrazy a velmi rychle změnili téma na Anonymous. Na závěr konečně odjeli, prý na ‚důležité setkání.’”

Fakt, že lidé z FBI věděli o Hallmanově konverzaci s jeho učitelem jasně naznačuje, že to byl buď přímo učitel, nebo jiný pracovník školy, který Hallmana FBI nahlásil.

Hallman zakončil svůj email vyjádřením obav, že tento incident dost možná zkomplikuje jeho budoucí kariéru.

“Takže to je můj příběh, náctiletý z předměstí, kterého vyslýchala FBI kvůli neškodnému, svobodou projevu chráněnému videu, které jsem udělal pro školní projekt. Moje záznamy budou navždy poznamenány realitou toho, že mě vyslýchala FBI. Když se budu ucházet o práci, uvidí to, když budu chtít získat pas, uvidí to, když půjdu na vysokou školu, uvidí to,” píše Hallman.

Tento případ reprezentuje pouze poslední ukázku toho, jak jsou Američané vyslýcháni, obtěžováni a zastrašováni různými větvemi federální vlády kvůli svým politickým přesvědčením.

Minulý měsíc byl bývalý příslušník námořní pěchoty Brandon Raub unesen autoritami a držen v psychiatrické věznici za politické komentáře na Facebooku, což je jen jeden z tisíců podobných probíhajících případů. Majitelům zbraní jsou jejich zbraně konfiskovány s tím, že byli prohlášeni za “mentálně vadné” kvůli svým politickým přesvědčením.

Ron Paul k Sýrii, Iránu a NDAA

[iframe width=[iframe width="600" height="330" src="http://dotsub.com/media/5635f0c1-6680-4189-b9a4-b85c00f128b8/embed/cze" frameborder="0"]

Velký bratr se chvástá, že bude brzy vědět, co si myslíte


V USA schválili revoluční zákon: Armáda bude moci lidi věznit i zabít!

Zpráva Ministerstva pro vnitřní bezpečnost Spojených států označuje ‘milovníky svobody’ za teroristy

Uniklý dokument armády Spojených států je manuálem pro převýchovné a pracovní tábory v Americe

Obamovo protiústavní exekutivní nařízení: Pro účely „národní bezpečnosti“ mám absolutní moc nad všemi a vším

Článek Paula Josepha Watsona pochází ze zpravodajského serveru InfoWars.com

Korekturu provedl Jiří Novák

Jiří Bok je člen klubu Reformy.cz

Sdílejte přátelům

13
Komentujte

0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na