„Doufáme, že chcípnou!“ skandují protestující před vstupem do nemocničního bloku traumatologie, kde přepadení policisté z Los Angeles zůstávají v kritickém stavu

MULTIKULTURALISMUS, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, Terorismus

Aktualizace (11:25 ET): Jak už bylo uvedeno včera v noci, skupina protestujících podle útvaru šerifa Los Angeles zablokovala traumatologii v St. Francis Medical Center v Lynwoodu v Kalifornii, kde vyřvávají: „Doufáme, že chcípnou,“ a další sprosťárny

Podle svědku se jeden protestující pokusil do traumatologie vlámat.

Mezitím:

* * *

Aktualizace: Podle CBS Los Angeles jsou ti šerifovi zástupci naživu a podstoupili operaci. Detektivové z útvaru zabíjení přezkoumávají scénu, kde byli postřeleni. Všechny, kdo mají informace, žádají, aby volali šerifům na (323) 890-5500.

* * *

Dva zástupci šerifa z kraje Los Angeles bojují o život poté, co je v sobotu v noci přepadli na železniční stanici v Compton v Kalifornii.

Ti policisté muž a žena byli oba střeleni několikrát poté, co podezřelý přišel k jejich zaparkovanému hlídkovému vozu a pálil z krátké vzdálenosti, jak uvádí Útvar šerifa LA, který  tweetnul: „Střelec přišel k zástupcům a zahájil střelbu bez varování nebo provokace.

Při tiskové konferenci v sobotu v noci řekl šerif Alex Villanueva, že ti dva zhruba před 14 měsíci absolvovali výcvikovou akademii šerifů. Policistka, 31, je matkou šestiletého chlapce, zatímco druhý policista je 24letý. Nejméně jeden z nich byl schopen zavolat vysílačkou o pomoc, načež byli převezeni do blízkého St. Francis Medical Center, kde podle NBC News podstoupili operaci.

Zásupce Morgan Arteaga řekl, že útok byl hlášen asi v 7 h večer z železniční stanice města Compton. Útvar šerifa má jednotku, která hlídkuje u vlaků Metra Los Angeles; ty jsou najaté také, aby hlídali i to město.

„Jsou pořád naživu,“ řekl Arteaga.

Stanice Modré linky Metra, kde k útoku došlo, byla, řekl zástupce Eric Ortiz, poblíž stanice šerifa Compton.

Útvar rovněž tweetnul: „Oba ještě bojují o život, proto na ně prosím myslete a modlete se za ně.“ – NBC News.

Podle zprávy nabídla útvaru šerifa pomoc při lovu podezřelého FBI.

„A je to jen chmurná připomínka, že to je nebezpečná práce,“ řekl Villanueva. „Akce a slova mají důsledky. naše práce se tím, že lidé nemají rádi orgány zákona, nijak neulehčí.“

Prezident Trump se do toho vložil následujícím tweetem o střelbě: „Zvířata musí být zasažena tvrdě!“

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1305009737386221568?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1305009737386221568%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.zerohedge.com%2Fpolitical%2Fla-deputies-shot-compton-ambush-suspect-large

Mezitím se údajně u nemocnice, kde jsou policisté ošetřováni, objevili proti-policejní protestující, kdy nepotvrzené zprávy hlásí, že někteří se pokusili proniknout do budovy.

by Tyler Durden

Sun, 09/13/2020 – 07:29

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/la-deputies-shot-compton-ambush-suspect-large

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments