Dopis z České republiky uprchlíkům (kriz)

Nezařazené

Milí uprchlíci, zdravíme vás z malé země, kterou nejspíše budete procházet při své daleké cestě za lepším životem do Německého sociálního chalífátu.

 Musíme vás upozornit, že na našem území hrozí jistá nebezpečí, která by vaši novodobou pouť do Mekky v Germánii mohla ohrozit.

V první řadě budete nejspíše zkontrolování naší chrabrou policií, která vás překvapí při silniční kontrole zločinců jezdících bez zapnutých pásů. Bude po vás chtít doklady, otisky prstů a výtěr z rekta. Není to příjemné, ale za odměnu vás poté na vlastní náklady odveze do sběrného tábora, kde máte připraveno skromné lože, balenou vodu, halal řízek, obnošené šaty plné ocásků a hračky domácí ekovýroby. Tedy všechno to, co pak pracně musíte vyhazovat do odpaďáků.  

Na místě však velmi pravděpodobně potkáte multikulturní nadšence, kteří s vámi budou chtít tančit, zpívat a všelijak se různě obohacovat. Samozřejmě všem musíte tvrdit, že jste z vybombardovaného domu v Sýrii, měsíc jste nejedli a jste na práci nadržený lékař, vědec, filosof či zedník. Po nabídnutém azylu se nesmějte nahlas, nevtipkujte na téma žebrácké země ani se pohrdavě neposmívejte kníraté úřednici.

Ano, my víme, že jste již dávno, pomocí nejmodernější techniky dávno zjistili pravý stav věcí a víte, že v Česku azylově-sociální pšenka nekvete do úrovně zemí zaslíbených. Víme, že přicházíte ze zemí rozbombardovaných válkou, ničených vašim mírumilovným náboženstvím, popřípadě ze zemí neúrodných, vyprahlých, hladovějících. Nicméně berte v potaz, že my jsme tady zase měli čtyřicet let komunisty a nyní čtvrt století jejich klony. Co myslíte, že je horší?

Možná z vaší domoviny neznáte ten stav, že musíte pracně na černém trhu shánět obyčejné denimové kalhoty, nejsou k dostání dámské vložky či banány na příděl za úplatek. Tím jsme si my již prošli. Možná neznáte z vaší domoviny stav, že celé dny pracujete do bezvědomí a pak někdo přijde, sebere vám tři čtvrtiny výplaty a rozdělí je mezi ty, co práci předstírají nebo nedělají vůbec nic. To prožíváme nyní. Jak by se vám to líbilo?

Velmi nebezpečno je pro vás i v běžném životě. Pořád vás někdo bude chtít někam začleňovat, protože na to dostal milióny korun a musí vykázat alespoň nějakou činnost. Dostanete do rukou brožurky v ceně osobního automobilu a rady za všechny ostatní peníze. Každou chvíli k vám přiskočí nějaký Kohout či Novotný a bude vás lákat do nově vymalovaného dětského pokoje, kterého bílý odpad, bělouš, nácek, xenofob ani rasista není hoden.

Pozor si musíte dávat i při jídle. My nevěřící psi často pojídáme odporná, hnusná prasata, před zabíjením budoucí potravu omračujeme a ještě si k tomu chlemtáme pivo. Naše jídelní orgie jsou nečisté, způsoby prazvláštní a zvyky nepochopitelné. Jsou sice jisté náznaky, že brzy budou otevřeny i pro vás akceptovatelné stravovny KEBABIŠ, jenže se ještě neví kdy, protože toho má Andy teď nějak moc. Nejdřív asi koupí Tesco, Radmila mu na to už prý půjčila.

Nejhorší co vás však čeká je naprostá nekázeň a nerespektování vyšších božích autorit či zákonů většinou místních domorodců. Alláh zde není velký, neřežeme si navzájem hlavy, nekamenujeme se, zahrabaní do půl těla v zemi, neprzníme malé holčičky a ženský si klidně na vás, nepřipravené, vyvalí svoje čtyrky v hlubokém výstřihu, aniž by za tuto urážku dostaly sto ran bičem. Kdejaký čokl vás na rohu ulice očuchá, ještě radostně vrtí ocasem a nikdo nepřiskočí, by nečistému zvířeti rozpáral břicho. Velmi neradi také klečíme na kolenou a ryjeme držkou v zemi směrem k Mecce, Moskvě nebo i Bruselu.

Vážení běženci, mějte tedy na paměti, že tato země, Česká republika, nemá ani peníze, ani budoucnost, ani perspektivu a ani náladu na zlepšení vaší životní úrovně vzor mutti Merkel. Raději se proto naší vlasti vyhněte, anebo, co by bylo nejlepší, zůstaňte doma, zapojte svůj um a dovednosti, udělejte si tam pořádek a místo pro slušný život. Děkujeme vám.

 Psáno pro a více na: pravyprostor.cz         (diskuse bez registrace)

Související články:

Protiimigrační postoje nejsou xenofobie

Saudská Arábie chce v Evropě „pomáhat“ imigrantům … stavbou 200 mešit

Osobní zážitek polského cestovatele s imigranty: Promiňte, ale chovají se jako divoká zvěř


Autor: Karel Kříž |
pondělí 14.9.2015
8:08
(poslední aktualizace:
pondělí 14.9.2015
7:59)
|
karma článku:
31.53
|
přečteno 
709 x

Líbil se Vám tento článek? Přidejte si blogera mezi oblíbené a my Vám pošleme e-mail, když napíše další článek


Bloger přidaný. Seznam oblíbených blogerů

Přidej k oblíbeným

Karel Kříž vyšlo na:

Dopis z České republiky uprchlíkům (kriz)

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
23 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments