Doktoři varují, že vedlejší účinky vakcíny na COVID-19 nebudou procházka růžovou zahradou

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, POLITIKA, Světová

Horečky, pocení, migrény a bolesti svalů, které přetrvávají celé dny, to jsou jen některé ze symptomů hlášených různými účastníky testů ve třetí fázi, kteří jsou dobrovolníky ve zkouškách vakcíny firem Pfizer, Moderna a dalších. Ač AstraZeneca uvedla, že předběžné výsledky její vakcíny (která používá tradičnější adenovirový vektor) vypadají, že vyvolávají méně závažné vedlejší účinky, než u některých jejích konkurentů.

Jelikož se vědci snaží zajistit, že USA dosáhnou více než 70% pro-očkovanosti (což je bod zlomu, u kterého se věří, že to hromadná imunita zlomí), tak skupina lékařů právě varovala činitele veřejného zdravotnictví a výrobce léků před potřebou zajistit, že pacienti nevynechají své následné návštěvy k pokračování.

To je vrcholná obavy Dr. Sandry Fryhofer z Americké medicínské asociace, která varovala, že vedlejší účinky by mohly mnohé její pacienty odradit od přijetí následných injekcí. Své obavy Dr. Fryhofer vyjádřila při pondělní virtuální poradě s úřadem CDC a zástupci různých výrobců vakcín.

„Opravdu potřebujeme pacienty poučit, že to nebude procházka růžovou zahradou,“ řekla Fryhofer na virtuální poradě s Poradní komisí pro imunizační praktiky čili ACIP, tj. s vnější skupinou lékařských expertů, která radí CDC. I ona je v této komisi. „Doví se, že dostali vakcínu. Nejspíš se nebudou cítit výborně. Ale budou muset přijít, aby dostali druhou dávku.“

Ředitelka Národního centra pro imunizaci a respirační choroby CDC Dr. Nancy Messionnier, která se často v raných dnech té epidemie účastnila tiskových briefingů CDC, během té pondělí porady řekla, že agentura bude pracovat na vývoji směrnic řešících to, že když zdravotníci dostanou tu vakcínu a pak se následující den necítí dobře, tak by to mohlo „mít dopady na plánování obsazenosti nemocnic podle termínů, kdy jsou zaměstnanci v ten který den očkováni,“ řekla.

Kromě toho, že se musí zajistit, že se v tom nemocnice nemohou nechat samotné, aby se nerozhodly naočkovat celý svůj personál ve stejnou dobu, tak ti doktoři rovněž diskutovali o nové strategii: užívání „pozitivního“ vyjadřování, když o těch vedlejších účincích budou mluvit. Jedním z příkladů, jak to dělat je mluvit o vedlejších účincích jako o „reakci“ na vakcínu.

Samozřejmě, že tím ve skutečnosti nijak ty vedlejší účinky nezmírní.

Člověk by mohl očekávat, že někteří účastnicí studie byli opravdu naštvaní, že když po očkování nezažili těžké vedlejší účinky, tak si mohli myslet, že to je projevem toho, že dostali placebo a ne skutečnou vakcínu.

Doktoři na ukázku vytáhli anonymní ženu ze Severní Karolíny, která se účastnila studie u Moderny. „Jestli se to ukáže být funkční, budou lidé muset být tvrdší,“ řekla. „Ta první dávka není nic příjemného. A ta druhá dávka vás určitě na den položí… Po druhé dávce si budete muset vzít den volna.“

I tak je chybět jeden den v práci lepší než chybět 14 dní, o čemž jeden doktor uvedl, že to je „nesmírně“ dlouhá doba.

by Tyler Durden

Wed, 11/25/2020 – 15:25

Konec formuláře

Zdroj:  https://www.zerohedge.com/geopolitical/doctors-warn-side-effects-covid-19-vaccine-wont-be-walk-park

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
genocida
1 rok před

Kurvy jedny židácké,chtějí nás vytrávit!!! Gigapodvod odůvodněný přejmenovanou chřipkou!!!!To je genocida!!! Dávno měli stát všichni u zdi!

kaki
1 rok před

zabij se

mmm
1 rok před

Skusme to porovnat s hlavnymi (nie vedlajsimi) ucinkami COVIDU 🙂