Dobré zprávy z Ruska – i opozice z toho „ne-systému“ odmítá obvinit z Němcovovy vraždy Kreml

Nezařazené
Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

Musím upřímně říct, že jsem si nikdy nemyslel, že jednou přijde den, kdy budu moci říci cokoliv dobrého o ruském „liberální“ nebo „demokratické“ opozici „ne-systému“, ale ten den zjevně dnes přišel. K mému překvapení prozatím všichni vůdci této opozice učinili velice umírněná a rozumná prohlášení a všichni ti, které jsem vyslechl, zjevně zavrhli zmínky o tom, že za tou vraždou by mohl být Kreml. Pro nás by to teď mohlo být samozřejmé, ale pro ruskou „liberální“ nebo „demokratickou“ opozici „ne-systému“ je to docela změna tónu. Mnozí z nich dokonce řekli, že tato vražda byla „provokací“ (což v tomto kontextu znamená „útokem pod falešnou vlajkou!“) k destabilizaci Ruska a k vytvoření krize. Dokonce i Irina Chakamada, normálně skutečný cvok, řekla, že tohle byla buď „provokace“ nebo akce malé skupiny extremistů.

Možná jsou si vědomi toho, že ruská veřejnost by jim to „nezbaštila“, možná když je to až po přílišné falešné vlajce s MH17 nebo se možná prostě jen projevil okamžik slušnosti, ale až dosud nikdo neukázal prstem na Putina (samozřejmě, že někdo někde asi ano, ale dosud o tom nevím). A zase, tohle je dost pozoruhodné.

Všichni, ať pro-kremelští nebo proti-kremelští souhlasí s tím, že tento zločin je absolutně nezbytné vyřešit. Ač si osobně myslím, že to byla falešná vlajka zorganizovaná US/UK, tak celkem čekám, že někoho najdou, jak to v Rusku říkáme, kdo „na stopě uvízl ve vodě“, což znamená, že u toho nebude žádný důkaz zapojení Západu. Ve skutečnosti, i kdyby FSB na takový důkaz narazila, tak jej Rusové s největší pravděpodobností nezveřejní a použijí jej za scénou. Co se týče těch, kdo to zorganizovali, ti také potřebují, aby někdo byl chycen, protože když nikoho nechytí, tak to bude vypadat moc profesionálně, ale kdyby to byla maličká buňka, řekněme šílených anti-semitský nacionalistů, kterou dopadnou, tak to od podezření osvobodí všechny ostatní podezřelé. Uvážíme-li, že k tomuto zločinu došlo 200 m od Kremlu, a že městské centrum je nasycené kamerami, tak zcela předpokládám zatčení tak do 48 hodin, maximálně do týdne.

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

Sečteno a podtrženo, jestli to byl útok pod falešnou vlajkou v Rusku, tak to byl jasný propadák, když se ani ti notoričtí ruští „liberální“ nebo „demokratičtí“ opozičníci „ne-systému“ nepokouší o to otírat. To je opravdu dobrá zpráva. Na Západě samozřejmě je to jiné kafe, Anglo-sionisté toho zneužijí na maximum, o tom tady nelze vůbec pochybovat.

The Saker

PS: Když diskutujeme o falešné vlajce, tak často dostávám otázku, proč Putin neřekne, že 9.11 byla práce zevnitř, i když to musí vědět. No, samozřejmě, že to ví, ale položte si jednoduchou otázku: proč by měl vůbec cokoliv říkat? Co by z toho Rusko získalo? To by jen jeho a Rusko dále v očích těch, kdo věří oficiální pohádce, démonizovalo a nedosáhl by tím vůbec ničeho pro Putina nebo Rusko. Ve skutečnosti je to všechno už dávno na světě, a to už dost dlouho, zrovna tak jako u vraždy JFK nebo Gladio, 7.7, bombového útoku na nádraží v Bologni, Charlie Hebdo a celý ten takový zbytek. To prostě není Putinova práce, aby se se Západní veřejností podílel o informace, jeho job je sloužit ruskému lidu. Nakonec si osobně myslím, že existuje určitá možnost, že některé ruské bezpečnostní služby byly zapojeny do moskevského bytového bombového útoku v roce 1999, takže i Putin by mohl chtít kolem toho našlapovat opatrně, když by přinejmenším v tomhle mohly US vrátit úder zveřejněním toho, co vědí oni.

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček

Zdroj: vineyardsaker.blogspot.cz

Čtěte také:

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
207 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments