Co se má do roku 2020 stát podle předpovědí klimatických proroků z dob, kdy Greta byla miminko. Miliony mrtvých, jaderná válka, potápění velkoměst do moře

Globální oteplování, NWO

Žasněte.

Podle klimatických expertů povede klimatická změna k „milionům“ mrtvých, významná Evropská velkoměsta pohltí moře, nejspíš vypukne jaderná válka a globálním ekologické vzpoury… a k tomu všeumu by mělo dojít do 5 dnů.

Takové byly predikce klimatických expertů v roce 2004 a podle jejich tvrzení k tomu mělo dojít do roku 2020, což je jen za 5 dnů.

„Klimatická změna v následujících 20 letech by mohla vést do globální katastrofy, která bude stát miliony životů v tím vyvolaných válkách a přírodních katastrofách,“ hlásily 22. února 2004 levicové noviny Guardian.

„Tajná zpráva, jejíž vydání potlačili náčelníci americké obrany a kterou získal The Observer, varuje, že velká evropská velkoměsta zatopí narůstající hladiny moří, zatímco Británii do roku 2020 pohltí ‚sibiřské‘ klima. Jaderný konflikt, gigantická sucha, hlad a všude se šířící lidové  bouře vypuknout všude po světě,“  hlásila ta zpráva.

Tento alarmistický dokument se uchýlil k tvrzení, že národy se uchýlí k požití jaderných zbraní, aby si uchránily tenčící se zdroje potravin a tato situace „uvrhne planetu na pokraj anarchie.“

Autoři této zprávy Peter Schwartz a a Doug Randall rovněž tvrdili, že „Do roku 2020 ‚katastrofální‘ nedostatek vody a napájení energií bude čím dál nepřekonatelnější, což planetu uvrhne do války,“ čímž dojde k rozsáhlým „neúrodám“ a k „hladu“.

Takže Británie jasně musí být do 5 dnů uvržena do „sibiřského klimatu“ a miliony lidí pomřou v ohromné jaderné katastrofě kvůli globálnímu nedostatku potravin a strašlivým suchům.

Nebo je to jinak, a zase se ukázalo, jak jsou ti tzv. „klimatičtí experti“ úplně vedle s naprosto vším, od předpovědí Paula Ehrlicha o milionech zemřelých hladem do 80. let, od absurdních tvrzení Al Gora, že Arktida bude do léta 2013 „bez ledu“.

Stejně tak i tato svého času značně zbožňovaná „tajná zpráva“, která předpovídala globální katastrofu do roku 2020, se nesplnilo vůbec nic.

Tak proč bychom měli těm samým lidem věřit teď?

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
December 27, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/report-hyped-by-climate-alarmists-warned-of-million-of-deaths-nuclear-war-sunken-major-cities-by-2020.html

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Patriot
1 rok před

Hele co vy máte pořád s tím uhlíkem? Jste už s tím trapní. To v podstatě nikoho nezajímá. Sklouzly jste k populizmu který nikdo nečte. Co se zaměřit na to proč Češi za stejnou prací dostávají o třetinu menší plat než turek v Německé fabrice? Kdy budeme mít stejně kvalitní potraviny v obchodech? Proč když jedu do Chorvatska musím mít čtyři různé dálniční systémy? Když jsme v té jednotné EU. To že spekulanti skupují byty a cpou tam nepřizpůsobivé. Nebo jak stát řeší vyšší agresivitu mezi občany a dětmi? Jaká bude budoucnost českého sociálního zabezpečení? Ať už pro seniory tak… Číst vice »