Čo bolo, to bolo, terazky som ministrom! (kriz)

Nezařazené

Tie karusely budeme likvidovat. Daně lépe a spravedlivěji vybírat. Zatočíme s korupcí. Černé miliardy najdeme. Nejsme jako politici, makáme! Prostě to zařídíme. Ano, bude líp!

Tolik v kostce volební program hnutí Světci Burešovi, tedy výběru svatých spasitelů naší spálené země po likvidační nadvládě pravice reprezentované sociálně citlivým společenstvím Kalousek – Nagyová. Jako apoštolové nového, nezkorumpovaného politického dobra byli pečlivě vybráni spolupracovníci státní (bezpečnosti ) správy, s bohatými zkušenostmi při koordinaci práce odpovědných úředníků, obálek a erárního penězovodu, díky kterým se jim podařilo vybudovat prosperující firmy dotované z našich daní.

I na ministerstvu silnic a dál nic se tak mnohé změnilo. Škarohlídové jej stále podezřívali z různých nekalých praktik, fungujících na principu tiskárny a pračky peněz pro betonovou lobby. To je však již minulostí. Přední odborník českého managementu, posvěcený samotným vůdcem k boji s korupční a karuselovou hydrou, stanul v čele obrozeného úřadu.

To se však stalo černou můrou pro zločinné politické oponenty našich poctivých rozsévačů dobra. Okamžitě podplatili několik švédských rozhlasových stanic, novinářů a lobby stavitelů zábradlí ve Stockholmu, by vyťokala do svých notebooků falešná a prázdná slovíčka o údajnézpronevěře sta miliónů korun na české betonové scéně za dohledu nejvyššího generálního arciředitele nadnárodní stavitelské společnosti, dnes shodou okolností ministra zrovna přes tyto záležitosti.

Vždyť pan ředitel neudělal nic neobvyklého, nic nepochopitelného. Za doby svého šéfování vyhrál státní zakázku za 2,2 miliardy. Sláva mu! Postavil mnoho kilometrů silnic a dál nic. Sláva mu! Pak do toho najednou nějakej most. Za podělaných 200 mega. Takovou prkotinou se nebude nakrmená velkofirma přeci zabývat. Najme si jinou společnost, která to postaví. Sláva mu! Postaví to za 200 míčů a pan ředitel jim je tam obratem pošle. Pohoda, klídek. Jenže najmuté společnosti se to nějak nedaří stavět. Tak si na to najme velkofirmu pana arciředitele. A ten souhlasí. Postaví jim to, světe div se, nyní jen za 100 míčů. Kilo bylo provařeno, pan ředitel říká, že to je normální zisk spolupracující společnosti. Sto miliónů je noumální, Úďo, noumální zisk, chápeš. Chtěl bych také s panem ředitelem spolupracovat. Jestli v těchto intencích uvažuje i na ministerstvu, tož to se asi ještě dočkáme zajímavých věcí.

Nicméně jeho guru byl jako ministr dotací či financí, nebo tak nějak, dotázán, co že si o takových obchodních transakcích myslí. Tak určitě, je to v pořádku a všechno je to jenom politický boj našich nepriatelov. Nikoho odvolávat nebude, není proč. Důkladné vyšetření nepožaduje, nezdá se mu na tom nic podezřelého. Sto mega ulitých do černých fondů je asi tedy český byznys standard pro spolupráci s fungujícím státem. A teď zase hrrr na parazity živnostníky, za větší výběr daní a hlavně tie karusely. Čo bolo, to bolo, terazky som ministrom!

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz (diskuse bez registrace)

Související články:

Elektronická evidence tržeb (EET) je obludný systém fízlování!!!

Nikdy nepracující premiér Sobotka chce zvýšit živostníkům zdravotní pojištění

Proč máme nízké mzdy?


pondělí 23.3.2015
11:42
(upravené
pondělí 23.3.2015
11:55)
|
karma článku:
24.52
|
přečteno 
713 x

Karel Kříž vyšlo na:

Čo bolo, to bolo, terazky som ministrom! (kriz)

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
131 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments