CNN objevila, že Trump je vůdcem „zkázonosného kultu“, který na Američany používá „kontrolu mysli“

POLITIKA, Světová

Moderátor Stelter a jeho host se shodli, že přívržence Trumpa je třeba „de-programovat“

Lunetický reportér CNN Brian Stelter v neděli překonal i své běžné potrhlosti, když se ve svém pořadu „Spolehlivé zdroje“ vytasil s ‚expertem na kulty‘, který tvrdil, že prezident Trump je vůdcem „zkázonosného kultu“, něco jako známý vůdce sebevražedné sekty Jim Jones, a že aby směroval své příznivce, používá „kontrolu mysli.“

Stelter představil Stevena Hassana, autora pokrokové knihy s názvem Trumpův kult, o které tvrdil, že ji spousta prominentních osobností četla a experti z CNN z ní čerpají, kdy v tomto díle odhalují, že Trumpovo hnutí Americka v první řadě je ‚kultem‘.

Badatel Hassan tvrdil, že příznivci Trumpa „jsou vybízení, aby opravdu nezkoumali věci a nepátrali po podrobnostech za účelem dosažení svých vlastních závěrů.“

„Spousta toho, co poslouchají je vlečeno jen emocemi, vznešená slova, takový ten typ klišé k zabrzdění uvažování a zadušení myšlenek,“ dodal, když uváděl různá ta „fake news“ a to zločinné „postavení zdi“, aby byla Amerika opět veliká.

Stelter pak vytáhl kontrolu mysli, když se zeptal: „Vy říkáte, že prezident používá kontrolu mysli, ale jak to lze dokázat?“

„No, můžeme začít s tím patologickým lhaním, které je pro vůdce zkázonosných kultů příznačné,“ tvrdil badatel Hassan a zase, aniž by předložil jakýkoliv důkaz.

„To prohlašování věcí velice věrohodným způsobem, aniž by měly cokoliv společného s fakty nebo důvěryhodností. To obviňování ostatních, aniž by kdy přijal odpovědnost za své vlastní průšvihy a pochybení. Šikanování každého, kdo vznese otázky nebo obavy ohledně jeho vlastního chování, a kopání do něj. To, jak používá šíření hrůzy, že imigrace je hrozivá věc,“ pokračoval pozvaný expert.

Stelter pak dštil své ohromující hlubokomyslné vhledy do této situace: „Je děsivé slyšet zasvěceného experta na kulty, že vidí všechny tyto příznaky působení temného kultu v dnešní americké politice.“

Tato dvojice se pak pozoruhodně shodla, že Trumpovy přívržence je třeba ‚de-programovat‘ jejich odtržením od těch jejich ‚bublin‘ bludů.

Můžeme mít lepší příklad toho, že zloděj křičí – chyťte zloděje?

Skutečnými kulty jsou takové televize jako CNN, kde jsou už čtyři roky věhlasní experti a moderátoři posedlí očerňováním všeho, co Trump říká nebo dělá, a ještě spousto věcí, které ani neřekl nebo neudělal.

63 milionů Američanů určitě nepatří k nějakému kultu kontroly mysli. Ale těch pár set tisíc lidí, co ještě na tu CNN kouká, zřejmě k nějakému patří.

by Tyler Durden

Mon, 11/25/2019 – 09:36

Authored by Steve Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/cnn-trump-leader-destructive-cult-using-mind-control-americans

 Konec formuláře

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments