Členové gangů, kteří zastřelili to dítě, jsou také oběťmi, vysvětluje pokrokově osvícený švédský policista

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Švédský policista nám vysvětluje, že členové gangů, kteří minulý víkend zastřelili to 12leté děvčátko, co uvízlo v jejich křížové palbě, jsou také oběťmi.

Martin Lazar, policista ze správní jednotky Botyrka, kde minulý víkend došlo k smrtonosné střelbě, řekl, že to cítí tak, že uvedený incident je selháním všech součástí švédské společnosti. „Mnozí lidé by se teď chtěli soustředit na viditelný vrchol toho ledovce, tj. na akce lidí, postrádajících empatii a morálku. Ale i tito lidé jsou ve skutečnosti oběťmi,“ tvrdil v názorovém článku pro švédské noviny Expressen.

„Od prvního dne života postrádají správné životní podmínky, jelikož násilí je více po ruce než cokoliv jiného. Takovým lidem obvykle chybí poctivé vztahy s jejich rodiči a v rámci svých rodin mají sotva nějakou soudržnost, spíš žádnou,“ tvrdil.

Mnoho zločinných gangů, zvláště v oblasti Stockholm, vedou podle letos vydané zprávy Expressen lidé migrantského původu.

Např. v pondělí se porvaly dva gangy migrantů v Borås, kdy nejméně jeden nebo více z odhadovaných 20 lidí, byl vyzbrojen nožem. Zraněni a ošetřeni v místní nemocnici byli v důsledku této rvačky čtyři lidé. Věří se, že jeden gang se skládal z Arabů a druhý gang se skládal ze Somálců a Eritrejců.

Policejní tiskový mluvčí Peter Adlersson ten incident komentoval slovy: „Někteří měli rány nožem. Jeden měl rozříznutou tvář a ostatní záda.“

Války gangů, které ve Švédsku často zahrnují střelbu a bombové útoky, tak zůstávají závažným problémem. Letos i přes pandemii wuhanskho viru neprojevují války gangů žádné příznaky útlumu.

Ve skutečnosti zpráva z dubna tvrdí, že mezi 1. lednem a 15. dubnem 2020 v porovnání s předchozím rokem střelba narostla.

CHRIS TOMLINSON

7 Aug 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/08/07/swedish-police-officer-gang-members-shot-12-year-old-also-victims/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments