Čína plánuje přesídlení 300 milionů Číňan do Afriky a převzetí tohoto kontinentu

POLITIKA, Světová

Zakladatel Casey Research Doug Casey v nedávném interview prohlásil:

Říkám to už dlouho, Čína provádí činnost směřující k převzetí Afriky. Ve skutečnosti to bylo jedním z pod-témat mé první novely Spekulant o africkém průmyslu těžby zlata a o tamní válce v buši.

Činitel ústřední čínské vlády před několika lety řekl, že plánují přesídlit 300 milionů lidí z Číny do Afriky.

Je to ohromné množství lidí, ale Číňané myslí ve velkém. Je však divné, že se toho nikde v tisku nechytli.

Kdykoliv se v posledních letech vracím do Afriky, vidím tam čím dál více a více Číňanů, a pokud pracují na průmyslových nebo těžních projektech, jsou oblečeni do montérek stejné barvy. Skoro jako čínský filmový Goldfinger, jestli se na něj pamatujete.

Nahlíženo z dlouhodobého hlediska, přebírá Čína Afriku. Je to velice inteligentní plán a jde o nevyslovenou část jejich projektu „Jeden pás, jedna cesta“ přezdívaného Nová hedvábná stezka. Půjčují peníze řadě zaostalých afrických vlád, aby stavěly přístavy, železnice a letiště nebo takové jiné věci.

Afričané téměř nikdy nejsou schopni tyto půjčky splatit, a tak Číňané jako součást takové dohody taková aj. zařízení převezmou pro sebe a obsadí je vlastními lidmi. A to se ve skutečnosti děje už teď.

Kdyby se to nějakým africkým vůdcům nelíbilo, což je nepravděpodobné kvůli těm balíkům milionů, co za zprostředkování takových dohod dostanou pod pultem, tak by zjistili, že jejich život je ohrožen. Kdyby to snad nefungovalo, mohla by takovou zemi navštívit Čínská lidová osvobozenecká armáda.

Mám podezření, že to rozpoznávání tváří zaváděné v Zimbabwe je jen součástí daleko širšího plánu, který se váže na systém sociálních kreditů, který už má Čína zavedený.

HAF January 17, 2020

Jiný článek o tomto:

Číňané staví mnohaset-tisícová města pro čínské přistěhovalce na Hedvábné stezce např. v Pákistánu.

Číňanům se daří díky americkým sankcím levně skupovat Írán:

Evropa to pro změnu vidí tak, že je třeba zařídit kolonizaci Evropy Afrikou:

Zdroj: https://humansarefree.com/2020/01/china-plans-to-relocate-300-million-chinese-to-africa-and-takeover-the-continent.html

Sdílejte přátelům

1
Komentujte

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Já veterán

No, tejky jde o to, esli si tam původní obyvatelstvo nechají (a naučí je makat 🙂 ), nebo esli je odlifrujou, nedej bože sem….