CEVRO – Hospodářská politika

Nezařazené

Cevro přijímá studenty do bakalářského studia i na začátku září!

Ekonomie vládne světu. Studujte ekonomii – hospodářskou politiku u jedinečného týmu lidí, složeného z akademiků, tvůrců hospodářských strategií a úspěšných bussinesmanů! Získejte vynikající kontakty a skvělé uplatnění na pozicích investičních poradců, soukromých podnikatelů, či ekonomických analytiků v bankách a domácích i nadnárodních firmách!

Charakteristika studia

Obor je unikátní kombinací ekonomických, společenskovědních a manažersky zaměřených kursů.  Součástí výuky jsou jazykové kursy s možností zakončení certifikátem (např. obchodní angličtina), odborné stáže, stipendijní pobyty na zahraničních univerzitách a letní školy se zahraničními partnery.

Profil absolventa

Absolvent tohoto oboru je kromě přípravy na působení v soukromé i veřejné sféře velmi dobře připraven pro navazující magisterské studium zaměřující se na hospodářskou politiku či příbuzné společenskovědní obory na CEVRO Institutu, nebo jiných školách v ČR nebo v zahraničí.

Karina Fraňková, absolventka CEVRO Institutu a redaktorka magazínu Forbes o svém studiu říká: „Díky lidem, které jsem potkala na CEVRO Institutu, mám zajímavou práci a cestuji po celém světě.“

Studijní plány

Na výuce  se podílejí špičkoví akademici v čele s garantem oboru a rektorem CEVRO Institutu prof. Ing. Josef Šíma, Ph.D., ale i skvělí praktici. S tematickými přednáškami vystoupili např.: Richard Sulík (ex-předseda Národní rady SR), Bjørn Lomborg (významný světový myslitel, časopisem TIME zařazen mezi 100 nejvlivnějších lidí světa), Lars S. Christensen (zakladatel a CEO dánské SAXO Bank), Mojmír Hampl (víceguvernér ČNB) a další…Konkrétní předměty a jména přednášejících najdete ve studijních plánech.

Hlavní přednosti oboru Hospodářská politika na CEVRO Institutu:

  • široké uplatnění v soukromém i veřejném sektoru
  • porozumění moderním přístupům v hospodářské politice
  • unikátní kombinace praktických a teoretických znalostí z ekonomie, práva a politologie
  • tým elitních pedagogů, renomovaných profesorů i expertů z praxe
  • pestrá nabídka volitelných kurzů a specializací
  • spolupráce s firmami, institucemi veřejné správy i partnerskými školami
  • zahraniční přednášející, známé osobnosti z hospodářské sféry a businessu

Vyšlo na cevroinstitut.cz

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
19 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments