České eshopy na podporu svobodných myšlenek

Nezařazené

Jednou z cest, jak úspěšně šířit svobodné myšlenky, je nákup propagačních předmětů a knižních publikací, které vám pomohou prohloubit vaše vzdělání a v konečném důsledku i vytříbit vaši argumentaci pro případ setkání s názorovými oponenty a novými zájemci o libertariánské ideje. Připravili jsme pro vás seznam českých eshopu s nabídkou předmětů a publikací pro libertariánsky smýšlející jedince.

Obchod Reformy.cz nabízí propagační předměty (trička, čepice, placky), investiční kovy ale i něco pro rozšíření vašeho vzdělání (DVD a knihy)

Obchod Mises.cz nabízí knihy, trička a drobné propagační předměty (odznáčky).

Strana svobodných občanů má ve svém elektronickém obchodě propagační materiály (samolepky, placky, magnety, trika a pár věcí na auto). Kromě těch, jejichž poselstvím je rozšíření myšlenek samotných Svobodných, zde naleznete například i knihu Nigela Farage z euroskeptické britské strany UKIP nebo předměty, které si dobírají socialistickou EU.

Kvalitní literatura a publikace

Kvalitní literaturu a publikace můžete zakoupit a v některých případech dokonce i volně stáhnout u CEPu (z bohaté nabídky sborníků bych vyzdvihl především ty o Jean Baptistovi Sayovi, Ayn Randové, Frédéricovi Bastiatovi, Karlu Havlíčkovi Borovském či o české privatizaci) nebo Liberálního institutu (ten bohužel v současné době předělává web a příslušný odkaz na elektronický obchod není k dispozici, doplním ho, jakmile na něj narazím). Zájemcům o myšlenky Ayn Randové a objektivistické filozofie je k dispozici několik knih na webu AynRand.cz.

Nezapomeňte, že nákupem kromě vlastního užitku pomůžete výše zmíněným subjektům získat finanční prostředky na rozšíření aktivit nebo na pokrytí běžného provozu (servery atd.).

Pokud znáte další eshop, kde je možné zakoupit libertariánské propagační předměty či knižní publikace, napište nám do diskuse nebo na můj e-mail mnumerato@humanaction.cz. Vaše tipy budu do článku postupně doplňovat.

Originální článek naleznete zde:

České eshopy na podporu svobodných myšlenek

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments