Černý odsouzenec v podmínce, který znásilnil bílou ženu, řekl, že si to přeci „zasloužila“ za „otroctví“

MULTIKULTURALISMUS

Šílenství s politikou identity už má dopady v reálném světě

Černý odsouzenec v podmínce, který v New Yorku znásilnil bílou ženu, řekl, že si to přeci „zasloužila“ za „otroctví“, čímž předvedl jen další důkaz, jaké má ta hysterie s politikou identity dopady v reálném světě.

Tento brutální útok, který popsal vyšetřovatel speciální divize pro oběti jako „jeden z nejhorších, jaké kdy viděl,“ se odehrál tento měsíc v Bronxu.

23letý Temar Bishop, oběti nejdříve rozbíjel obličej velkým počtem úderů, než ji na Alexander Avenue v Mott Haven znásilnil na hřebeni střechy.

Ani po tomto sexuálním útoku nebyl Bishop ukojen a pokračoval v mlácení a kopání do této 20leté ženy, dokud neomdlela. Oběť má přeražený nos a potrhaný celý obličej i tělo.

Teď vyšlo najevo, že Bishop tento útok ospravedlnil tvrzením, že byl přeci oprávněný tím historickým zotročením Afro-američanů.

„Byla to bílá holka. Tak si to zasloužila, protože my menšiny jsme byly zotročeny,“ řekl údajně Bishop svědkovi, který ten útok viděl.

„Tohle dělávali oni nám. Tohle nám dělali během otroctví. Tehdy nás mlátili a mrskali,“ dodal.

Ty debaty točící se kolem otroctví a reparací, které jsou bílí za to povinni zaplatit, začaly v posledních týdnech opět vřít.

Dnes jsme dokonce zažili první kongresové slyšení po desítce let, které zkoumalo, zda by se potomci otroků měli kompenzovat.

Texaská Demokratka Sheila Jackson-Lee rovněž navrhla zákon, kterým by se ustanovila komise k přezkoumání, zda by Afro-američané měli za transatlantický obchod s otroky dostat reparace.

Republikánský vůdce Mitch McConnell prohlásil, že dokud kontroluje Senát on, žádný zákon o reparacích nedopustí.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
June 19, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/black-parolee-who-raped-white-woman-said-she-deserved-it-because-of-slavery.html

 

Sdílejte přátelům

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Já veterán
1 rok před

Jo reparace by měli dostat…, ale joo, ale lepší by byla repatriace – šup na parnik a pádluj směr Afrika.

Pavel
1 rok před

Ty negře jeden špinavej. Táhni odkud jsi přišel. Vykastroval bych tě!

Marty
1 rok před

Kde jinde by se mouřenín měl tak dobře jako ve Státech? Pokud má pocit křivdy, může se vrátit do země svých předků a ukázat jim co umí. Tyhle levičácké identitářské sračky jsou fakt zhouba!

pavel
1 rok před

program odškodnění zahrnující návrat do vlasti všech, kteří se cítí být poškozeni

adevr
2 měsíců před

Otroctví, které se v Africe praktikovalo mezi čerňochy a araby od počátku věků, zrušili až bílí lidé, a mnoho z nich kvůli tomu i zemřelo. Měli by nám za to líbat nohy. Zajímavé že i tento fakt se moc nepropírá v médiích.

Muerte
2 měsíců před

Dobře nám tak a věřte, že bude húř. Stále se rozmnožují skupiny takzvaných bojovníků za lidská práva menšin. Jsem zvědavý, kdo bude bojovat za práva bílých. Vlastně jednu organizaci znám, Kuklux Klan. Vždyť to všichni vidí. Dělali se koncerty pro Mandelu, pustili ho, stal se prezidentem, dostal Nobelovu cenu míru a co pak? JAR je v hajzlu a bílý se bojí o životy. Teď sejmuli negra v USA, média ho předkládají jako oběť. A mají pravdu, chudáček šestkrát trestaný za násilnou činnost a distribuci drog. Tady je vidět, že svoboda jako taková, není pro lidi dobrá. Potřebujeme diktátora, aby nám… Číst vice »

Jana
2 měsíců před

Tak ať jdou zpátky do zemí svého původu! Tam si můžou vybudovat život podle jejich přání inteligence a sil.

Pirre
1 měsíc před

Ale v tom případě by měli Řekové, Bulhaři, Rumuni, Jugoslávci, Arméni a Maďaři dostat nemalé reparace od Turků za staletí vraždění, mučení a zotročování…..