Bývalý tříhvězdičkový generál říká, že Merkelová by se nesnížila k tomu, aby řekla „Německý lid“

Evropská Unie, POLITIKA

Bývalý tříhvězdičkový generál Joachim Wundrak říká, že Angela Merkel je natolik politicky korektní, že by se nikdy ani nemohla uchýlit k tomu, aby mluvila o „Německém lidu“.

Wundrak oznámil, že bude kandidovat na starostu Hanoveru za stranu Alternativa pro Německo (AfD).

Proklínal přitom Merkelovou, že ona je osobou v čele toho zavádění „protiněmecké“ politiky podpory masové migrace a tvrdil o ní, že odmítá uznat i jen existenci Německého lidu jako nějaké skupiny.

„Merkelová sice přísahala, že bude sloužit Německu, ale má už problém třebas i jen mluvit o Německém lidu. Místo lidu radši mluví o ‚obyvatelstvu‘. Mnoho německých politiků má už potíže se přihlásit ke svému vlastnímu národu,“ řekl Wundrak. „Ochrana svých vlastních hranic už dávno nepatří k prioritním cílům,“ dodal.

„Německo se vzdává čím dál více a více své suverenity ve prospěch EU, Evropské centrální banky a nadnárodních organizací. A s tím nemohu souhlasit. Národní stát je pro Německo primární forma organizace. Všude, kde struktury nabobtnají, až se stanou příliš velikými, tam rychle povstane protidemokratický duch.“

Svou posedlostí, s jakou se štítí projevit jakoukoliv formu patriotismu, je Merkelová už notoricky proslulá.

Na jisté akci v roce 2015 strčili Merkelové do ruky maličkou německou vlaječku, načež se zjevně začala cítit trapně a vrátila ji. Načež odmítavě potřásla hlavou na kohosi dalšího v hledišti.

by Tyler Durden

Thu, 08/15/2019 – 03:30

Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/news/2019-08-14/former-3-star-general-says-merkel-cant-even-bring-herself-say-german-people

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na