Bývalý generální ředitel švédského průmyslového gigantu Scania varuje, že Švédsko směřuje k občanské válce

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Asi bude zapotřebí ozbrojené síly k potlačení nepokojů v migračních oblastech.

Bývalý generální ředitel výrobce náklaďáků Scania varoval, že Švédsko kvůli nekontrolované masové migraci směřuje k občanské válce.

Tento podnikatel Leif Östling v interview se Swebbty řekl, že příchod tolika nových migrantů, které se nepodařilo integrovat do švédské společnosti, vytvořil úrodnou půdu pro násilné nepokoje.

„Zatím jsme nabrali příliš mnoho lidí zvenku. A teď je máme. Ti, kdo přišli ze Středního východu a z Afriky, žijí ve společnosti, kterou jsme my opustili před skoro stovkou let,“ řekl.

V mnoha švédských městech raketově vyrostly útoky granáty, kdy z většiny z těchto nepokojů obviňují gangy migrantů. Rostou i sexuální zločiny a násilná kriminalita.

Östling zdůrazňoval problémy s integrací, když poukazoval na vlastní zkušenosti s vedením Scanie, v níž 90 ze sta somálských migrantů najatých k práci v této společnosti bylo vyhozeno nebo propuštěno, protože buď nebyli schopni chodit do práce včas, nebo pracovat v týmu.

Östling si myslí, že „předávání znalostí“ nezbytné pro to, aby si migranti poradili se Švédskou společností, by mohl trvat generace, než se povede.

Tento podnikatel říkal, že doufá, že problémy této země by mohly být vyřešeny do 10 let, ale jestli se to nepovede, mohla by z toho vykypět občanská válka, kvůli čemuž bude nutno povolat ozbrojené síly, aby si poradily s násilnými nepokoji v migračních oblastech.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
October 28, 2019

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments