Byrokratickou a daňovou šikanou podnikatelů ke světlým zítřkům!

Nezařazené

Ve Velké Británii zavřelo po zavedení zákonů o zákazu kouření a o zvýšení daně uvalené na alkohol desetitisíce restaurací a toto tempo se navíc stále zvyšuje. S tímto, pro racionálně uvažující jednice nikterak překvapivým faktem, přišel britský  Ústav pro ekonomické studie.

 Je velice smutné sledovat, kterak se komunistické sociální inženýrství valí celou Evropou a páchá „dobro přes mrtvoly“ všude, kde všelijaký politický parazit hraje na voličskou strunu populismu a socialistické demagogie. Doby svobodného podnikání, ekonomického růstu a prosperity tradiční „západní“ euroatlantické společnosti jsou zapomenuty a otěžemi vládnou a bičem mrskají marxističtí poblouzněnci, spoléhající na hlasy nedomýšlející, na státu závislé a závistivé lůzy, která je bude držet u koryt než dojdou ony pověstné zdroje.

Vzájemná symbióza těchto politických prostitutů a volebního stáda krmeného odpadem z panských stolů uvádí naši současnou společnost do neřešitelné situace neobolševického pekla absolutního krachu jak ji poznal komunistický totalitní blok ovládaný SSSR. Centrála propagandy v Bruselu, které ovládá banda jejich ideologických následníků, zapleveluje naše životy tisíci nesmyslů, které mají vytvářet iluzi páchání všeobecného dobra, vzájemné hospodářské pomoci a cesty ke šťastné budoucnosti. Nic však není tak vzdálené reálnému stavu věcí jako tato celoeurounijní Potěmkinova vesnice.

Tento trend se samozřejmě projevuje i u nás. Vládnou nám zde socialistické strany vedené demagogy komunistického smýšlení, kteří dokonale využívají všech historií prověřených fines komunistické propagandy ke stále většímu uzurpování si moci, utahování šroubů občanských svobod a zvyšování objemu prostředků zlegalizované daňové loupeže na produktivní části obyvatelstva. Neustále vymýšlejí nové a nové regulace, zákazy, příkazy, nařízení, daňové „novely“, postihy, kontroly, tresty. Vše prý pro blaho občana, pro jeho sociální jistoty, pro fungující stát a hospodářskou prosperitu.

Jenže reálné společenské zákony se nedají oklamat, stejně jako zákony fyzikální. Svobodná, prosperující a bohatá společnost musí mít pevnou základnu prosperujících a bohatých firem, které dokážou vytvořit reálné hodnoty. Nikdy ji po socialisticku neupatláme z přerozdělování, tištění nekrytých peněz,  nesmyslných dotací či regulací, populistických hesel či „potu a krve“ na státním penězovodu závislých daňových pseudopoplatníků.

Na výše uvedeném příkladu zlikvidovaných britských hospod se celá současná politika sociálních inženýrů odhaluje v plné nahotě. Pro „naše“ dobro tam zakážeme kouřit, lidé si přejí čistý vzduch a těch pár závisláků si odskočí ven. Zvýšíme daně, nařídíme EET, do jídelního lístku alergeny v deseti jazycích, zaměstnat polovinu žen a druhou z minoritních etnik, denní hlášení na hygienu, výkazy DPH … vše pro dobro lidových mas! Kdo na to nemá ať nepodniká! … Nech odpadne, čo je kolísavé, nech odpadne, čo je oportunistické, ale … jak to ten Husák říkal a myslel?

Ano, jako rudí normalizátoři se chovají ke svým živitelům představitelé současné levicové vládní koalice, kde se za pravičáka prohlašuje jen bývalý komunista s cejchem „ne“agenta StB, smutným mementem je však fakt, že stejnou politiku praktikovaly i vlády české pseudopravice, byť jejich rétorika a volební sliby byly opačné. Bezohledně, sobecky a jen pro vlastní prospěch jsou schopni zničit poslední zbytky naděje na zvrat této společenské cesty do … prdele.

Milý soukromý podnikateli, nebreč. Asi na to nemáš. Lidi nechodí, nepijí a ty nemáš na nájem, na daně, na mzdy? Tvoje chyba, tvoje riziko! Že je to všechno drahé a spousta lidí si raději kupuje lahváče v Lídlu a lemtá je doma u televize se zapáleným cigárkem bez státní buzerace? To stát a finanční úřad nezajímá. Zaplať daně, odvody, pojistné, pokuty, předepsané vybavení! Zaplať a drž hubu, jinak …?! Však víš. Jsi parazit a patříš na pracák, dostaneš dávky a příště budeš volit podle správné ideologické normy! Ať žije eurosocialismus! Ať žijí zdroje, které pořád ještě jsou!?

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz (diskuse bez registrace)

 Související články:

Seznam alergenů a co ještě nás čeká?

Současná společenská a hospodářská krize je krizí politického komunismu

Proč mají socialisté úchylku diktovat podnikatelům jak mají dělat svůj byznys?

 

Karel Kříž vyšlo na:

Byrokratickou a daňovou šikanou podnikatelů ke světlým zítřkům!

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
108 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments