Buttigies kárá Hallmark za odstranění lesbických reklam: ‚Vždyť „přívětivost k rodině“ znamená ctít lásku‘

LGBTQI, MULTIKULTURALISMUS

Prezidentský kandidát pro rok 2020 Pete Buttigies v neděli káravě promluvil proti Kanálu Hallmark za to, že odstranili reklamy líčící lesbické páry.

Toto pokárání od Buttigiega vůči Hallmarku přichází poté, co ve čtvrtek stáhli reklamy, v nichž se zobrazují lesbické ženy, které se líbají před oltářem. Tyto reklamy byly součástí série šesti reklam vytvořených webovou stránkou plánování svateb Zola a poprvé je začali pouštět na Hallmark Channel 2. prosince.

Mluvčí Hallmarku řekl The New York Times, že tyto reklamy porušují pravidla Hallmarku o „veřejném zobrazování milostných scén.“

„Rozhodnutí veřejně nevysílat zobrazení milostných scén v námi sponzorované reklamě, bez ohledu na to, kdo jsou účastníci, je v souladu s naší současnou politikou, k níž patří i politika zobrazování politické reklamy, urážlivých formulací, obsahu nepřístupných filmů a mnoha dalších kategorií,“ řekl mluvčí NYT.

K rozhodnutí došlo poté, kdy skupina Jeden milion matek poslalo Hallmarku petici, „prosím přehodnoťte vysílání reklam s páry stejného pohlaví.“  Jeden milion matek je součástí Americké asociace rodiny, tj. organizace oddané boji proti „neslušnosti.“ Do nedělního odpoledne tato petice získala více než 27 000 signatářů.

„Jeden milion matek žádá Hallmark, aby se věrně držel svých kořenů přívětivosti k rodině, které si tolika rodin zamilovalo, a držel sex a sexuální obsah – včetně propagování homosexuality – mimo své programy,“ uvedl v prohlášení Jeden milion matek.

Ovšem starosta South Bend v Indianě proti tomuto odstranění Hallmarkem protestoval tvrzením „k rodině přívětivý“ obsah zahrnuje přeci i přívětivost k LGBTQ lidem.

„Rodiny jsou postavené na lásce – bez ohledu na to, jako vypadáte,“ tweetnul v neděli odpoledne Buttigieg. „Být ‚přívětivý k rodině‘ znamená ctít lásku, ne cenzorovat odlišnosti. Tato pravda se se stává daleko důležitější, než kdy jindy, jelikož přeci svoji zemi přebudováváme na místo definované příslušností a ne výlučností.“

Daily Caller
December 16, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/buttigieg-slams-hallmark-for-removing-lesbian-ads-being-family-friendly-means-honoring-love.html

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments