Britská policie asi změní výraz „islamistický terorismus“ na „vírou odůvodněný terorismus“

MULTIKULTURALISMUS, Terorismus

Na základě požadavků muslimských zájmových organizací.

Policie v Británii říká, že usiluje o zrušení termínu „islamistický terorismus“ a o jeho nahrazení termínem „vírou odůvodněný terorismus,“ neboť za to lobbovala muslimská organizace.

„Tuto reformu si vyžádala muslimská policejní organizace, která oficiální používání výrazů jako „islamista“ a „džihádista“ obviňuje z negativního vnímání a ze stereotypů, z diskriminace z islamofobie,“ referuje London Times.

Podle této zpráva o dané záležitosti během on-line akce za účasti přeživších, akademiků a aktivistických skupin minulý měsíc diskutoval asistent komisař Neil Basu, tedy národní náčelník protiteroristických politik.

Navrhovány byly také termíny jako „teroristé zneužívají náboženskou motivaci“ a „přívrženci ideologie Usámy bin Ládina,“ že by mohly nahradit „islamistický terorismus,“ přičemž slovo „džihádista“ by se mělo také naprosto zrušit.

Respondenti na Twitteru si stěžovali, že změna tohoto termínu je jen flagrantním pokusem skrývat realitu o převážně terorismus táhnoucí ideologii.

„Takže místo přesného portrétu pachatelů, tak kvůli velkému tsunami PC valících se na názor veřejnosti pomýšlí na kalení vody! Už nastal čas, aby nám došlo, že ne úplně vše, co se v dnešní době říká, se prohlašuje se zlovolnou zaujatostí,“ poznamenal jeden.

„Politická korektnost takovýto typ problémů NEVYŘEŠÍ,“ dodal další.

„Proč policie prostě jen nezačne dělat svoji práci a nepřestane se zatahovat do politické korektnosti,“ řekl další.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
July 20, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/uk-police-may-change-islamist-terrorism-to-faith-claimed-terrorism.html

3 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments