Britská matka píše Cameronovi

Nezařazené

Drahý Davide Camerone,

toto je má krásná dcera, jsou jí skoro tři roky. Sleduji dnes večer Vaši debatu o bombardování Sýrie. Trvrdíte, že to je pro ochranu všech žen, mužů a dětí od extrémismu v této zemi. Chtěla bych Vás opravit, extrémista jste Vy. Má dcera potřebuje ochranu právě před Vámi.

Válka v Iráku neučinila přítrž 7/7. Nezastavila útoky na letišti v Glasgow. Proč myslíte, že bombardování Sýrie zastaví Islámský stát, je mimo mé chápání. Extrémisté jsou všude, Vaše rozvědka Vám to říká, ale Vy trváte na soustředění vojenské akce do jedné země. Jedné země se stovkami tisíc nevinných. Nevinných žen, mužů, dětí, jako jsme my!

A co se týká Vás, Jeremy Corbyne, byl jste zvolen, abyste vedl Vaši stranu a odvedl ji od stejných katastrofických rozhodnutí, jaká se učinila ohledně Iráku. Avšak místo toho jste byl zastíněn původním Vašim vlastním stínovým ministrem zahraničí, kterému se dostalo ovací ve stoje za jeho štvaní do války. Selhal jste jako lídr Vaší strany.

Francouzi Sýrii bombardovali. Po pár týdnech byli napadeni. Jít do války za účelem zabránit válce je šílenství! Shazování bomby na děti, jako je má dcera, ze 34 stop, nám nenabízí ochranu.

Británie je od srpna ve velkém ohrožení. Avšak dnes večer se poprvé bojím. Vidím Vás, jak se uchylujete k absolutně zpátečnickým a extrémním krokům, abyste nás ochránil před Daesh.

Myslím na rodiče a prarodiče v Sýrii, kteří čekají, zda akce mé země zničí jejich životy, domovy, jejich existenci. Chci aby jasně věděli, že tato válka je ve jménu Vás! Jejich krev bude na Vašich rukách. Pláču pro ně. Zajistil jste, že má dcera, Erin Rose, bude konfrontována s novou generací extrémistů, vytvořenou Vámi s Vašimi vojenskými akcemi. Historie se opakuje. Nekonečná válka.

„Nikoli ve jménu jí!“

Angela Kerrigan

Zdroj: http://www.globalresearch.ca/a-british-mother-to-david-cameron-you-are-an-extremist-this-war-is-in-your-name-sir/5493432

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments