Brazilský prezident proklíná vakcinační pasy, říká: ‚Radši bych umřel, než ztratil svou svobodu‘

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO, Odvážný nový svět

Brazilský prezident Jair Bolsonaro, který teď tvrdě bojuje, aby zabránil diskriminačním opatřením, zaváděným v jeho zemi na federální úrovni, přirovnal vakcinační pasy k vodítkům pro psy.

Bývalý vojenský důstojník Bolsonaro v úterý řekl v Palácio do Planalto Brasília médiím, že by „raději umřel“, než aby ztratil svou svobodu.

„Ptali jsme se zdravotního regulátora, k čemu zdravotní pas? Co je to za vodítko, na které chtějí lidi v Brazílii uvázat? Kde je naše svoboda?  Já bych raději umřel, než abych ztratil svou svobodu,“ řekl.

GreatGameIndia hlásí:

Po tomto prohlášení brazilský ministr zdravotnictví Marcelo Qeiroga, řekl, že vláda odepsala požadavky pro cestovní certifikáty potvrzující injekce proti Covid-19 pro cestující na vstupu do země, když reportérům říkal, že „lidi nelze diskriminovat na vakcinované a nevakcinované, aby se uvalily restrikce.“

„Někdy je lepší přijít o život než přijít o svoji svobodu,“ dodal Queiroga.

Národní zdravotní regulátor Anvisa doporučil, aby cestovatelé z ciziny byli vakcinovaní a předkládali na letišti doklad o vakcinaci, přičemž brazilský nejvyšší soud rozhodl, že vláda musí tento týden finalizovat svůj postoj.

December 13, 2021 Niamh Harris News

Brazil’s Bolsonaro

Zdroj: https://newspunch.com/brazilian-president-blasts-vaccine-passports-says-hed-rather-die-than-lose-his-freedom/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments