Bouře pochybovačů o Bidenově volebním vítězství na Kapitolu 6. ledna byly o 1000 procent horší než útoky 11.9, odhalil Huffington Post

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO, Odvážný nový svět

Krajně levicový Huffington Post teď tvrdí, že bouře 6. ledna na americkém Kapitolu byly daleko horší než útoky z 11.9,  při nichž zemřelo přes 3 000 amerických občanů.

Reportér z Bílého domu pro HuffPost S. V. Dáte odpovídal na podrobném Twitterovém vlákně Byrona Yorka z Washington Examiner, který se pokoušel nastínit obraz toho, jak by levice ráda obě tyto události srovnávala.

„11.9 útok al-Kaiídy zabil zhruba 3 000 lidí, strhl nejvyšší mrakodrapy v New Yorku, zničil část Pentagonu, rozbil dvě letadla s pasažéry a změnil na desítky let americkou zahraniční politiku,“ řekl York vysvětlující, že incident z 6. ledna vedl ke smrti jednoho policisty na Kapitolu z přirozených příčin, smrti jednoho výtržníků z rukou policie, ‚úmrtí předávkováním amfetaminem‘ u dalšího výtržníka a k úmrtí dalších dvou z přirozených příčin.“

„Části Kapitolu byly vyrabovány, ale ne dost závažně, takže Kongres se v den bouří mohl sejít a dokončit svou práci. Bylo to ošklivé, ale nic srovnatelné s 11. zářím,“ pokračoval York.

Dáte však argumentoval, že teroristé z 11.9 „nikdy neohrožovali srdce amerického experimentu.“

„Právě to teroristé z 6.1 a Donald Trump udělali,“ tvrdil neúnavně. „A Trump v těch snahách pokračuje do dneška.“

Breitbart.com hlásí:

Jeden komentující připomněl Dátemu, že i letoun United 93 měl narazit do amerického Kapitolu, ale kvůli sebeobětování odvážných pasažérů v letounu k tomu nedošlo.

„Myslíte si, že 6. leden byl horší než toto?“ zeptal se Dáteho, který odpověděl: „O 1000 procent horší.“

Letos i senátor Tommy Tuberville (R-AL) kritizoval Demokraty, kteří prováděli podobná srovnání stavící vedle sebe bouře z 6. ledna s 11.9.

„Zaprvé, nelíbí se mi, když se 11.9 zneužívá k čemukoliv,“ řekl. „11.9 jsme přišli o 3 000 lidí. Tři tisíce jsou strašné. Teď je to sice tragédie už sama o sobě, ale ani zdaleka se to neblíží tomu, co se stalo onoho dne,“ řekl.

„Myslím, že vidíte, jak to Demokraté nějak zpětně pokřivují a říkají: ‚Vidíte, to se dá srovnávat s 11.9‘,“  řekl spolu se zopakováním svého postoje, že „se to ani zdaleka neblížilo.“

May 26, 2021 Sean Adl-Tabatabai

Zdroj: https://newspunch.com/huffington-post-january-6-riot-1000-percent-worse-than-9-11-attacks/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments