Bílé děti si nezaslouží nevinnost a je nutno je převychovat, aby cítily vinu za bílé privilegium, hlásá pokroková CNN

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, POLITIKA, Světová

CNN poskytla vysílací čas ‚proti-rasistickému aktivistovi‘, který navrhoval, že bílým dětem by se nemělo dovolit, aby měly ‚nevinné‘ dětství, nýbrž je třeba je přimět, aby cítily vinu za své ‚bílé privilegium‘ už od útlého věku.

Moderátorka CNN Poppy Harlow citovala dopis, který jí poslali ze školy, s pokyny pro bílé rodiče, jak učit své děti o jejich ‚bílém privilegiu‘, a ptala se Tima Wise: „Kdy by to rodiče měli se svými dětmi dělat a jak?“

Wise odpověděl, že by to mělo být, od co nejmladšího věku to bude možné, a že bílým dětem je třeba opakovaně sdělovat, že mají přehnaná privilegia, aby se tak dostatečně indoktrinovaly.

„Myslím si, že pro bílé rodiče je důležité, aby se drželi v linii našeho správného myšlení tedy, že když černým dětem v této zemi není dovoleno prožít nevinnost a dětství beze strachu, že je zabije policie nebo budou nějakým jiným způsobem ustrčeni na okraj, tak si ani naše děti nezaslouží nevinnost,“ prohlásil Wise.

„Když mohl být zastřelen Tamir Rice, když si ve veřejném parku hrál s hračkou pušky, což je věc, kterou bílé děti po celé zemi dělají každý den, aniž by musely mít ten samý strach, že budou zastřeleny, když Tamir Rice mohl být zabit, tak se musí bílým dětem přinejmenším od toho samého věku říkat, že ony nemohou být nevinné, že my nemáme nárok na nevinnost,“ pokračoval Wise.

„Pokud budeme schopni z toho udělat prioritu svého myšlení, tak pak snad budeme moci naslouchat tomu, co nám černí a hnědí říkají každý den a co nám říkali už řadu let,“ dodal.

https://twitter.com/CassandraRules/status/1268356121414250496

Wise se rovněž objevil v pondělí na CBS, kde tvrdil, že bílí Američané „byli vychováváni k opovržení černým životem.“

https://www.mrctv.org/videos/cbs-lines-experts-say-white-americans-have-contempt-black-life

CBS rovněž vysílala část s Ibramem X. Kendim, autorem pokrokové knihy „Antirasistické baby“, o tom jak děti už od narození indoktrinovat učením o rase zavedením ‚dnů diverzifikovaného hraní děťátek‘ a podobnými progresivními opatřeními.

Takže ráno sezení o vině a na odpoledne nějaký příběh od sexuálně polymorfní Drag Queen?

by Tyler Durden

Thu, 06/04/2020 – 12:25

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/cnn-white-children-dont-deserve-innocence

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ludmila
2 let před

kdo toto napsal nebo řekl – “bílá rasa” lidí, je na Planetě zastoupena 6%, je to mnohem méně, než jiné “rasy”, popravdě, je to ze všech známých “ras”, nejméně, proto, toto oznámení může být, a musí být, považováno, za rasismus, neboť “bílá rasa” je na Planetě menšinou. Doložitelné nesčetným sčítáním populací ve všech zemích Planety. Má-li někdo odhodlání, bránit “bílou rasu” proti rasismu, je možné a naprosto oprávněné se soudit.

Tomáš Roll
2 let před

To je odporné

Já já
2 let před

Nejsem rasista ale tohle mi dává rasistické sklony…

Jiří Lachman
2 let před

Kdo si vymyslel takovou hovadinu ? Právě tito blbci, co hlásají takové nesmysly by měli být popotahováni u soudu za nemorální , nelogické a rasistické řeči. Vykašlete se už na ty barvy a sledujte chování a hlavně, nesnažte se míchat různé lidi jako polévku . Někdo je chytrý a hodný, jiný je hloupý a násilník – vše máme dáno od přírody a můžeme do určité míry ovlivnit výchovou . Nějaké nesmyslné keci o bílém privilegiu si strčte víte kam, protože tím můžete oblbovat zase jen hlupáky.