Biden slibuje, co udělá po porážce Trumpa: Tvrdě obnovíme Světový řád

Mezinárodní konflikty, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

Demokratický prezidentský kandidát Joe Biden prohlásil, že „obnova světového řádu“ je jednou z jeho hlavních priorit, až bude v listopadu zvolen.

Bývalý viceprezident v úterý na akci ve Filadelfii k Demokratické straně jakožto očekávaný nominovaný kandidát na prezidenta přednesl projev.

Biden davu řekl:

Moji spolu-Američané, budeme muset zase jednou tenhle svět vést. Politika Donalda Trumpa „Amerika v první řadě“ Ameriku zahnala do osamělosti. Víte, že v boji proti klimatické změně budeme muset zbytek světa přimět, aby jednali podle nás a jednali hned. To přijde ten den, kdy se zpátky připojíme k Pařížské klimatické dohodě. Dáme svým spojencům jasně najevo, že dodržíme své závazky tak, aby ten náš nový svět mohl být věrohodný.

A dáme to jasně najevo svým protivníkům, že světový řád obnovíme tvrdě. To je povinností Ameriky.

Breitbart.com referuje:

Bidenova filosofie byla už jednou Američany odmítnuta – a to včetně Demokratů – kteří si myslí, že USA by měly omezit své vojenské závazky v zahraničí a omezit roli této země při „budování států“ v odlehlých místech.

Loni průzkum od Gallupu ukázal, že 58% Američanů věří, že „na USA se v očích světa pohlíží dost nebo možná velice přívětivě,“ což je nejvyšší takové hodnocení od roku 2003 před Iráckou válkou – kterou Biden podporoval – kdy ta si vybrala velkou oběť na tomto hodnocení a po celou dobu humanitárních válek až do teď se to zpátky na tehdejší úroveň nedostalo.

March 11, 2020 Sean Adl-Tabatabai

Zdroj: https://newspunch.com/joe-biden-stand-fast-restoring-world-order/

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RUDA
11 měsíců před

Biden je také velký zločinec,který se nezastaví před žádným zlem.Každý má možnost vidět co provedli na Ukrajině.Co všechno tam dělal jeho synáček společně s fašisty.