Biden slibuje, co udělá po porážce Trumpa: Tvrdě obnovíme Světový řád

Mezinárodní konflikty, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

Demokratický prezidentský kandidát Joe Biden prohlásil, že „obnova světového řádu“ je jednou z jeho hlavních priorit, až bude v listopadu zvolen.

Bývalý viceprezident v úterý na akci ve Filadelfii k Demokratické straně jakožto očekávaný nominovaný kandidát na prezidenta přednesl projev.

Biden davu řekl:

Moji spolu-Američané, budeme muset zase jednou tenhle svět vést. Politika Donalda Trumpa „Amerika v první řadě“ Ameriku zahnala do osamělosti. Víte, že v boji proti klimatické změně budeme muset zbytek světa přimět, aby jednali podle nás a jednali hned. To přijde ten den, kdy se zpátky připojíme k Pařížské klimatické dohodě. Dáme svým spojencům jasně najevo, že dodržíme své závazky tak, aby ten náš nový svět mohl být věrohodný.

A dáme to jasně najevo svým protivníkům, že světový řád obnovíme tvrdě. To je povinností Ameriky.

Breitbart.com referuje:

Bidenova filosofie byla už jednou Američany odmítnuta – a to včetně Demokratů – kteří si myslí, že USA by měly omezit své vojenské závazky v zahraničí a omezit roli této země při „budování států“ v odlehlých místech.

Loni průzkum od Gallupu ukázal, že 58% Američanů věří, že „na USA se v očích světa pohlíží dost nebo možná velice přívětivě,“ což je nejvyšší takové hodnocení od roku 2003 před Iráckou válkou – kterou Biden podporoval – kdy ta si vybrala velkou oběť na tomto hodnocení a po celou dobu humanitárních válek až do teď se to zpátky na tehdejší úroveň nedostalo.

March 11, 2020 Sean Adl-Tabatabai

Zdroj: https://newspunch.com/joe-biden-stand-fast-restoring-world-order/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RUDA
2 let před

Biden je také velký zločinec,který se nezastaví před žádným zlem.Každý má možnost vidět co provedli na Ukrajině.Co všechno tam dělal jeho synáček společně s fašisty.