Bezcenzurní sociální síť Parler odhalena jako ruská agentura Kremlu

Cenzura a informační manipulace, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

Už je to odhaleno! Libertarián John Matze, co založil sociální síť, na níž v rozporu s demokratickými hodnotami chybí řádná cenzura Parler, takže proto musela být liberálních hodnot dbalými společnostmi shozena ze serverů a být jí zablokován přístup k obchodním kanálům, je RUSKÝ AGENT.

Asi se vůbec nedivíte, jak by mohl tak hrubě podvracet svobodnou společnost něčím tak protidemokratickým jako absence cenzury ohrožující zvolení (j)elitou předurčeného prezidenta, kdyby to nebyl agent Kremlu.

Ještě než tu síť založil, sbalila ho ruská turistka Alina Muchtdinova v Las Vegas a založili spolu špionskou rodinu, v níž už na budoucího špiona a podvraceče demokracie absencí inkvizičního dohledu vychovávají děťátko.

Ještě budou muset najít něco na tu investorku, co mu sehnala peníze, aby tu síť mohl založit (na obrázku je s otcem investorem do hedgových fondů.

A vy pak nevěříte na strašlivou agresivitu Ruska, když to posílá manželky takovým hrozbám svobody a demokracie, jako jsou libertariáni, a navíc pachatelé sítí postrádajících ochranu svobody slova cenzurou.

Podkladové informace a obrázky pochází z https://www.dailymail.co.uk/news/article-9132371/How-libertarian-Parler-CEO-married-Russian-met-road-trip-founding-platform.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR3qqlqwE8-6c91YHC0BGCfz0TBhr57WXvn4dgKb2AXdkb-8BczxB-CaMPc

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pepan
1 rok před

Tak něco jiné si o tom mohl myslet pouze nesvéprávný člověk, žijeme přec v době kdy dostanu li rýmičku, tak za to může Rusko ale hlavně Putin jak jinak.

Já veterán
1 rok před

Hustýýý 🙂 A co cukrblik ?? Nejni on náhodou sérešovo levoboček ?? 🙂

nechapavy
1 rok před

Jak dokáže Rusko přežít bez cenzury, když to nedokáže Západ? Nechápu.