Berlínská žena odpustila africkému migrantovi, který jí ukousl kus tváře

Migrace, MULTIKULTURALISMUS, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY

Žena z Berlína řekla, že odpouští migrantovi z Mali v současnosti souzenému za to, že jí v městském parku v létě ukousl kus úst a nosu, a řekla, že chce, aby byl propuštěn.

Migrant z Mali Sankun K. byl v pátek postaven před soud za útok, který se odehrál v červenci v berlínském parku Görlitze, při něm tento 24letý pachatel zaútočil na 42letou oběť ukousnutím části jejího nosu a úst, po čemž zůstalo trvalé poškození.

Oběť Albana R. mezitím řekla, že nejenže tomu migrantovi onen útok odpouští, ale dodala, že chce, aby ho propustili. „Stalo se to. Byla jsem pokousaná. Zašívali mě. Odpouštím mu a přeji mu hezký život,“ řekla německému soudu, jak referuje populární BZ.

Tato 42letá žena tvrdila, že migranta potkala na břehu řeky a dala se s ním do řeči, kdy říkala: „Byli jsme spolu ve vodě. Spolkla jsem růžovou pilulku extáze. V řece jsem mu řekla: ‚Jsi pro mě Jan Křtitel!‘ Potom jsem čistila zahradu od listí. Přišel za mnou. Pak se na mě vrhl a kousl mě.“

Dodala, že má v důsledku toho útoku trvalé jizvy a soudce prohlásil, že fotky pořízené po útoku ukazují, že kousky líce té ženy chybí a jsou jí vidět obnažené zuby.

Tato 42letá žena soudci řekla, že si myslela, že migrant byl „světec“ a když byla dotazována, zda o ní ten migrant měl sexuální zájem, tak odpověděla: „Myslím, že ano. Měla jsem pocit, že po tom křtu ke mně promlouvá Ježíš. Vzala jsem si růžovou pilulku.“

Rozsudek v tomto případě se očekává do 27. listopadu, ale ten list uvádí, že onen migrant by mohl být místo do vězení umístěn na psychiatrii.

Tento případ je jen posledním útokem migranta na ženu v Německu a přichází to jen měsíce poté, co byl zatčen tuniský migrant, když v městě Augsburg vyzbrojen mačetou a sekyrou napadl dva náhodně vybrané lidi.

V září se v městě Cottbus pákistánský migrant přiznal, že v místním autobusu probodl náhodně vybraného teenager, když tvrdil, že to udělal, aby se vyhnul deportaci. Loni zpráva Úřadu spolkové kriminální policie (BKA) odhalila, že domorodí Němci jsou daleko častěji obětmi zločinů migrantů, než aby tomu bylo naopak.

Maja Hitij/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

23 Nov 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/11/23/berlin-woman-forgives-african-migrant-who-bit-off-part-of-her-face/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments