Bělošství je ‚genetický defekt‘, řídká vůdkyně BLM, co si láme hlavu tím, jak by šlo bílé ‚vymazat‘

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Spoluzakladatelka charty – Na černých životech záleží – o běloších mluví jako o „recesivním genetickém defektu“ a o bílé kůži jako o podlidské a modlí se k Alláhovi o sílu kvůli touze po vyhubení „bílých mužů a bílého plebsu“.

Spoluzakladatelka charty – Na černých životech záleží – Toronta Yusra Khogali si rovněž láme hlavu tím, jak by šlo bílou rasu „vymazat“ ze zamořování sociálních médií jejím příspěvky.

Podle Toronto Sun napsala Khogali na sociální média, že:

„Bílost není lidskost,“ začíná její prohlášení, „ve skutečnosti je bílá kůže podlidská.“ Příspěvek dále prezentuje na genetice založenou argumentaci točící se kolem melaninu a enzymů.

„Bílý ppl je recesivní genetický defekt. To je fakticky podloženo,“ postupuje příspěvek dál ke konci. „Bílý ppl nutně potřebuje bílou nadřazenost jako mechanismus ochrany jejich přežití jako lidí, protože to je pro ně jediný způsob, jak se reprodukovat. Černý ppl prostě přes dominanci svých genů snadno zvládne vymazání bílé rasy, když budeme mít tu moc.“

Už v roce 2016 napsala dnes už vymazaný tweet proti bílým rasistům, který na sociálních médiích vyvolal bouři. Napsala: „Alláhu, prosím dej mi sílu, abych se dnes ubránila pokušení dnes těm bílým mužům a plebsu nadávat a zabíjet je.“

Khogali byla za tento tweet široce kritizována, neboť byl takový, že kdyby šlo o někoho jiného, tak by se člověk dostal do těžkých potíží.

This was removed by @yusrakhogali from twitter after I tweeted about it. She is co-founder #blacklivesmatterTO pic.twitter.com/TksW5kj4oX

— Jerry Agar (@jerryagar1010) April 5, 2016

Na černých životech záleží – naráží na kritiku kvůli své marxistické ideologii a kvůli svému nakažlivě šířenému proti-bělošskému rasismu části svých členů.

Spoluzakladatel – Na černých životech záleží – Opal Tometi spojovaný s komunistickým venezuelským diktátorem Nicolasem Madurem byl odhalen způsobem, který podporuje tvrzení, že tato skupina by mohla být radikálně levicovou organizací cvičenou k rozvratu americké společnosti a k prosazení moderní multikulturní varianty marxistické ideologie.

V interview z roku 2015 s jednou spoluzakladatelkou tohoto hnutí Patrisse Cullors tato přiznala, že ona sama a někteří další vůdci jsou „školení marxisté,“ a také v nedávném pořadu CNN s Jakem Tapperem požadovala Trumpovu rezignaci.

Absolvent filosofie a student na vyšší akademickou hodnost z University of Georgia nedávno napsal příspěvek, kde pravil: „Boj s bělochy je dovednost a někteří běloši budou asi muset, než se černé komunity zcelí, zemřít.“

Jiný spoluzakladatel charty – Na černých životech záleží – jednou v článku do LEO Weekly tvrdil, že běloši by černochům měli odevzdat své domovy.

July 3, 2020 Baxter Dmitry

Zdroj: https://newspunch.com/white-people-genetic-defects-blm-leader-mulled-whites-wiped-out/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Já veterán
2 let před

Jojo, tak my, geneticky deformovaní s x tisíciletou historií, katedrálami skoro do nebe a dnes i ve vesmíru a už i za hranicemi Sluneční soustavy
a
bubáci v chýši….., ti jsou cool.

Svět se posral:(

Kristýna
2 let před

Tak a je to tady. Teď už se budeme jen bát kdy přijde 3 světová válka a tudíž i zkáza lidstva.

WLM
2 let před

Mrdka černá . Fuck BLM.
Fuck Allah fuck Mohammed fuck islam duck off black stupid monkeys

WLM
2 let před

WHITE LIVES MATTER!!!!

Dan
2 let před

Za ty kecy by si zasloužila hořící kříž před domem. Ty jsi genetický defekt !!!