Belgický poslanec vyšplhal na střechu radnice v Antverpách, aby se dožadoval „skoncování s islámskou okupací“

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Velmi známý vlámský poslanec a městský radní Filip Dewinter vyšplhal na střechu 500leté budovy radnice v Antverpách, aby volal po skoncování s tím, co nazýval „okupací města islámem“.

Tento vůdce pravicově populistické strany Vlaam Belan z vlámské části Belgie Filip Dewinter na Twitter umístil video sám sebe, jak pronáší k islámu kritické poselství, zatímco stojí na střeše radnice města Antverpy vedle zlatého orla.

„Na počátku politického roku speciální iniciativa: prohlášení ze střechy Antverpské radnice po boku nedávno restaurovaného orla!“ napsal Dewinter do tweetu.

Dewinter v tomto poselství poskytl krátké poučení o historii tohoto města, budovy radnice a o tom, jak je obojí propojeno s ideou svobody. Rovněž uváděl všechny různé síly zvenčí, které v různých dobách toto město okupovaly.

„Tato radnice je tu od roku 1565,“ řekl Dewinter. „Během těch pěti staletí, kdy tato radnice existovala, byla obléhána, zapálena a zažila nesčetné revoluce, války a invaze do našeho města. Tato radnice symbolizuje svobodu Antverp.“

„Není bezdůvodné, že kancelář starosty Antverp je zhotovena ze dřeva stromu svobody, který stával přímo před radnicí na Grote Markt. Svoboda je podstatou toho, v co lid Antverp věří.“

„Toto město okupovali Římané, Španělé, Francouzi, Němci a dnes je to islám,“ vysvětluje Dewinter. „Dnešní Antverpy jsou téměř z 25% muslimské, přes polovinu dětí v základní škole je muslimských, naše město má přes 65 mešit. A s tím se musí skoncovat. Ta okupace našeho města islámem musí skončit.“

Za tento výstup by Dewinter mohl dostat pokutu. Podle něj je však pokuta nejspíš malá cena, kterou stojí za to zaplatit, aby tuto otázku obzvláštní důležitosti vnesl do vědomí lidí.

Není žádným tajemstvím, že Antverpy jsou jedním z nejislamizovanějších měst celého Evropského kontinentu.

Loni na jaře toto druhé největší belgické město zažívalo vzepětí zločinů spáchaných ručními granáty a bombami v autech, o čemž mnozí věří, že je spojeno s gangy cizinců operujícími v tomto městě.

Letos v létě byla čtvrť Antverp terorizována skupinou několika tuctů afrických migrantů, kteří začali být násilní poté, co jim policie zrušila jejich oslavu, což se pak údajně vymklo z kontroly.

 Tips? Follow @Alyonsvi

By Arthur Lyons 8 September 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/09/belgium-mp-climbs-atop-antwerps-city-hall-to-demand-an-end-to-islamic-cccupation/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel
9 měsíců před

Počínání belgického establishmentu v poslední dekádě bylo a je velmi neprozíravé. Obávám se, že Belgie se již nevymaní z migračního sevření.