‚Autonomní zóna‘ Seattlu chce předělat zákony USA a požaduje občanství pro miliony ilegálních cizinců

Migrace, MULTIKULTURALISMUS, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY

Činitelé té nové ‚Autonomní zóny‘ Seattlu (CHAZ) požadují, aby všichni ti z 11 až 22 milionů ilegálních cizinců, kteří žijí ve Spojených státech, obdrželi americké občanství, přičemž by se to zaplatilo z financování pro Policejní útvar Seattlu.

CHAZ zformovaná anarchisty a aktivisty – Na černých životech záleží (BLM) – zveřejnila seznam požadavků, které přemístí financování Policejního útvaru Seattlu ze zdrojů na policejní ochranu na zařízení naturalizačního řízení pro všechny ilegální cizince v zemi.

Breitbart.com hlásí:

Činitelé CHAZ také řekli, že o ilegálních cizincích se musí mluvit jako o „nezadokumentovaných,“ protože „žádná osoba není ilegální.“ K těm požadavkům patří:

Požadavek, aby se financování předtím používané pro Policii Seattlu přesměrovalo na:

  1. Socializované zdravotnictví a léky pro město Seattle.
  2. Veřejné bydlení zadarmo, protože bydlení je právo a ne privilegium.
  3. Veřejné vzdělání, aby se snížila průměrná velikost třídy v městských školách a zvýšení platů učitelů.
  4. Naturalizační služby pro imigranty žijící ve Spojených státech jako nedokumentovaní. (Požadujeme, aby se nazývali „nedokumentovaní“, protože žádná osoba není ilegální.)
  5. Obecný rozvoj komunity. Parky atd.

I přes požadavek amnestie na překročení hranice, stanovila CHAZ hranice kolem svých perimetrů, jak už Breitbart News referoval. Hranice CHAZ obklopují její šestiblokový poloměr a už přinejmenším jednu osobu z autonomní zóny bez řádného soudního procesu deportovali.

Pew Research Center dlouhodobě tvrdí, že v USA je asi 11 milionů ilegálních cizinců, ale výzkumníci z Yale University odhadují, že těch ilegálních cizinců bude asi 22 milionů.

Další odhady od Federace pro americkou imigrační reformu (FAIR) uvádí, že v USA je více než 14 milionů ilegálních cizinců, což americké daňové poplatníky stojí každý rok asi 132 miliard $.

June 13, 2020 Sean Adl-Tabatabai

Zdroj: https://newspunch.com/seattle-autonomous-zone-demands-us-citizenship-millions-illegal-aliens/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments