Angela Merkelová vysvětluje, že je nutno přidusit svobodu slova, aby se společnost udržela svobodná

Evropská Unie, POLITIKA

Počkejte, co to povídá?

Německá kancléřka Angela Merkel vysvětluje, že svoboda slova se musí přidusit, aby se tak společnost udržela svobodná.

Ano, opravdu.

„Pro všechny ty, kdo tvrdí, že už nemohou projevit svůj názor, tak pro ty říkám: Pokud vyjádříte svůj názor výslovně, tak musíte žít s faktem, že vám budou odporovat,“ řekla Merkelová během proslovu k německému parlamentu.

„Vyjádření názoru není za nulovou cenu, ale svoboda projevu má své hranice,“ dodala, přičemž bylo slyšet, že řada poslanců Bundestagu vyjadřovala nesouhlas.

„Ty hranice začínají tam, kde se šíří nenávist, začínají tam, kde se porušuje důstojnost jiných lidí. Toto shromáždění bude a musí dusit extrémní projevy, jinak už naše společnost nebude svobodnou společností, jakou bývala,“ řekla Merkelová.

https://twitter.com/ezralevant/status/1200191002629345281

Samozřejmě, že to, co narušuje důstojnost“ jiných lidí je zcela subjektivní a mohlo by to klidně zahrnovat všechny způsoby projevu, které většina lidí bude považovat za zcela přijatelné.

V Německu se debata o svobodě projevu zintenzivnila, od té doby, kdy v roce 2015 a poté přijalo přes milion migrantů ze Středního východu a ze Severní Afriky.

Mnoho Němců se ocitlo v situaci obviněných z nenávistné mluvy kvůli poukázání na ‚nenáviděná fakta‘ jako, že migranti páchají zločiny a sexuální útoky.

K tomu dochází i přesto, že vlastní čísla německé vlády ukazují, že násilná zločinnost v Německu mezi lety 2015 až 2016 vyrostla o 10 procent a že více než 90 procent vzestupu lze připsat mladým mužům z řad „uprchlíků“.

Zákonodárci v jedné německé zemi se dokonce pokusili schválit zákon, který by věznil lidi za urážku hymny EU nebo za spálení vlajky EU.

Jak jsme dokumentovali na videu níže, byli Němci podrobeni kampani převýchovy, aby je přiměli přijmout svoji novou realitu, místo aby vláda řešila věci, které jim dělají u masové migrace starosti.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
November 29, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/angela-merkel-says-freedom-of-speech-must-be-curtailed-to-keep-society-free.html

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marika ucnova
1 rok před

Ta ženská je prokletí Evropy.

Marika ucnova
1 rok před

Ta ženská je prokletí Evropy.Kolik má krve nevinných lidí

Miroslav
1 rok před

Ta pomatená a šílená frau Merkel se docela zbláznila !!! Považovat kritiku a pranýřování islámské invazní armády zlodějů, vrahů a nežádoucích parazitů za nenávistný projev je absurdní hovadina její tupé a zvrhlé zločinecké hlavy bez cti a bez morálky !!! EU a její elity se dočista zbláznily a na místo, aby své národy chránily, tak je nechávají bezbranné proti islámské invazní armádě zlodějů, vrahů a upřednostňují je před těmito nežádoucími čmoudy a zmrdy !!! Merkelová, Drahoš, Zeman, Macron, Gorbačov, Soros, Rothschild a další vrcholoví lídři jsou členové Bilderberg klubu, Římského klubu a Triamcialonské dohody kde se nedemokraticky a zločinně rozhoduje… Číst vice »

Pavel Molík
21 dní před

Merkelová chce prosadit svoje pojetí pravdy. Snaží se k prosazení svého iracionálního a amorálního postoje zneužít všechny možné instrumenty včetně sázky na přetrvávající atavismus v myšlení Němců v podobě prušácké disciplíny. U Merkelové je patrné abnormální zvětšení jejího ega, jenž tak potlačuje rozumovou stránku svého majitele. Zjevně Merkelová chce realitu přizpůsobit svým morálně zvráceným chtíčům, ona s impertinencí sobě vlastní ignoruje již vše, co tvoří základní hodnoty evropské civilizace. Kdo nesouhlasí s resultáty Merkelové, ten je člověk nenávistný a zaslouží si tvrdé potrestání. Pro mě je Merkelová už jen lidský odpad. Ona byla vždy konformní a věrně sloužila momentální moci.… Číst vice »

Pavel Molík
21 dní před

Prý nemám povolení přidat plusové hodnocení ke zdejším diskuzním příspěvkům. Jaké povolení ? Nelíbí se zdejším cenzorům pravda ?

Pavel Molík
21 dní před

Souhlasím s vyjádřeními ve zdejších diskuzních příspěvcích k šílenostem šílené frau Merkel. Aspoň takto vyjadřuji souhlas, protože podle zdejšího cenzora prý nemám právo přidělit plus.