Američtí Demokraté prohlašují: ‚Ty bouře jsou integrální součástí pochodu této země k pokroku‘

Mezinárodní konflikty, NWO

Demokraté ve Virginii se pokouší hájit výtržníky vedoucí bouře, které šíří chaos a zkázu po celé zemi, když prohlašují, že: „Ty bouře jsou integrální součástí pochodu této země k pokroku.“

Summit hlásí:

Tento tweet od Krajského výboru Demokratické strany ve Fairfax tímto citoval předchozí výrok Baracka Obamy o bouřích ve Stonewall roku 1969, který pronesl během své druhé inaugurační řeči.

Obama řekl: „My lid dnes prohlašujeme tu nejzevnější pravdu – že všichni lidé jsou stvořeni jako rovní – neboť to je hvězda, která nás pořád ještě vede, stejně jako vedla naše předky v časech Seneca Falls, Selma a Stonewall.“

V kontextu je tedy jasné, že Obama vlastně obhajoval vedení bouří. Ale i tak jen před pár dny to byl zase on, kdo vydal prohlášení odsuzující současné vzepětí loupeží a násilí.

Také rodina George Floyda prosila ty řádící, aby toho nechali:

George Floyd’s family has explicitly called for an end to looting and violence, yet blue check marks on here (some of them journalists and academics) are still advocating it.

Almost like this is nothing to do with what happened to Floyd.https://t.co/rwhRd1ee1b

— Paul Joseph Watson (@PrisonPlanet) June 1, 2020

Tak kolik dalších Demokratů si myslí, že to řádění a loupení je ‚pochodem k pokroku‘?

V pondělí vydal prezident Trump hrozivé varování demokratickým guvernérům, že budou-li jednat ‚slabě‘ a nepostupovat k zastavení toho násilí, tak se do toho vloží on a zmobilizuje veškeré federální a vojenské síly, co má k dispozici.

Bílý dům řekl, že Trump, aby vyřešil násilnosti, tak uvažuje o vyvolání Zákona o povstání. Je však pravděpodobnější, že ta demonstrace síly, jakou jsme v pondělí viděli ve Washingtonu DC, se bude opakovat i jinde.

June 2, 2020 Baxter Dmitry

Zdroj: https://newspunch.com/democrats-proclaim-riots-integral-part-countrys-march-towards-progress/

Sdílejte přátelům

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments