Americký ministr spravedlnosti obviňuje Sorose z podvracení právního systému USA a z vyvolávání „nárůstu násilné kriminality“

Mezinárodní konflikty, NWO

Ministr spravedlnosti USA Bill Barr vyhlásil, že krajně levicový miliardář George Soros podvrací americký právní systém a vyvolává nárůst zločinnosti a násilí.

Ministr spravedlnosti minulý týden na Fox News v rozhovoru s Marthou MacCallum Sorose obvinil ze systematických útoků na rasu okresních prokurátorů po celých Spojených státech s nasazením národ rozdělujících a nebezpečných taktik.

Thegatewaypundit.com referuje:

Ministr Bill Barr má pravdu!

Ti okresní prokurátoři, které tam protlačil Soros, vyvolávají po celých USA ničivý rozvrat.

Soros mimo jiné protlačil i nového okresního prokurátora v San Franciscu – Billa Ayerse – nevlastního syna Chesy Boudin.

Diví se snad někdo, že v poslední době jsou Sorositské skupiny v mnoha zemích po celém světě úplně zakazovány?

December 23, 2019 Sean Adl-Tabatabai

Zdroj: https://newspunch.com/ag-barr-soros-subverting-legal-system-causing-increase-violent-crime/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miroslav
7 měsíců před

Iluminát a pravá ruka Rothschilda Soros podporuje islámské teroristy, vrahy, parazity svými neziskovkami a korumpuje média, politiky, umělce a kriminální živly – mafie spolu s židobankéřem Kalergim pro genocidu bílé rasy a nastolení fašisticko-islámského otrokářského režimu, včetně NWO s plánem a vizi vyvraždění 6,5 miliard lidí na světě. Tomu musí Rusko, Čína, Indie a další svobodné, humánní, demokratické a národní pokrokové státy světa za každou cenu zabránit !!! Putin je mírotvorce a geniální záchrance světa – lidstva před genocidou Iluminátů a fašistů v USA !!! Bůh žehnej Rusku – amen !!!

7 měsíců před

To nie sú „systematických útoků na rasu okresních prokurátorů“ ale ovplyvňovanie PRETEKOV či SUTAZE pri volbe prokurátorov. Pokaiľ viem, v USA sú prokuratori volení, v každom prípade je tam nejaká súťaž či ako to nazvať. „Race“ je tá súťaž.