Aktivisté proti masožravosti zablokovali sklady McDonaldu a nařizují do roku 2025 jen bejlopasné potraviny (obrázky)

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO, Odvážný nový svět

Aktivisté za práva zvířat v Anglii zablokovali čtyři distribuční centra McDonaldu a oháněli se transparenty s protestními požadavky „jen rostlinný potravinový systém“ a tvrzeními „maso a mléko = klimatická krize.“

Zvířecí rebelie v sobotu zablokovala čtyři distribuční centra v Basingstoke, Coventry, Hemel Hempstead a v Heywoodu v oblasti Velkého Manchesteru ve snaze zastavit dodávky do 1 300 fast-foodových restaurací v zemi.

Tato skupina zvířecích práv řekla, že na McDonald útočí kvůli jeho údajné „roli ve spáchání klimatické nouze“ požadují, aby tento burgerový řetězec přijal závazek, že do roku 2025 bude už plně jen bejlopasnou výkrmnou, uvádí BBC.

COVENTRY, ANGLIE – 22. KVĚTNA: Zvířecko-právní protestující ze Zvířecí rebelie blokují distribuční centrum McDonaldu, aby tomuto řetězci rychlého občerstvení zastavili dodávky do 1 300 britských prodejen, 22. května Coventry. Zvířecí rebelie řekla, že asi 50 aktivistů použilo dodávky a bambusové konstrukce k zastavení náklaďáků vyjíždějících ze skladů v Hemel Hempstead, Basingstoke, Coventry a Heywood, Velké Manchester. (Photo by Darren Staples/Getty Images)

Mluvčí Zvířecí rebelie James Ozden, který protestuje v Coventry, tomuto vysílači řekl: „Jediným udržitelný a realistickým způsobem k nakrmení 10 miliard lidí je pomocí bejlopasného potravinového systému. Organické, možnosti založené na zvířatech ve volném výběhu a s trvalou udržitelnosti prostě nestačí.“

Protestující plánují, že na těchto místech zůstanou po příštích 24 hodin. Mluvčí McDonaldu řekl, že vyhodnocují dopad tohoto protestu na jejich dodávky a omluvil se svým zákazníkům.

COVENTRY, ANGLIE – 22. KVĚTNA: Zvířecko-právní protestující ze Zvířecí rebelie blokují distribuční centrum McDonaldu, aby tomuto řetězci rychlého občerstvení zastavili dodávky do 1 300 britských prodejen, 22. května Coventry. Zvířecí rebelie řekla, že asi 50 aktivistů použilo dodávky a bambusové konstrukce k zastavení náklaďáků vyjíždějících ze skladů v Hemel Hempstead, Basingstoke, Coventry a Heywood, Velké Manchester.

Na videu vystaveném na Twitteru aktivista Zvířecí rebelie tvrdil: „Právě teď se prostě nacházíme v ohromné krizi. Tu situaci je třeba změnit rychle a drasticky.“

Další protestující v Coventry kázal: „Nacházíme se uprostřed klimatického a ekologického stavu nouze a stejně pořád žereme ohromná množství masa v měřítcích, která pro naši planetu v podstatě nejsou udržitelná.“

COVENTRY, ANGLIE – 22. KVĚTNA: Zvířecko-právní protestující ze Zvířecí rebelie blokují distribuční centrum McDonaldu, aby tomuto řetězci rychlého občerstvení zastavili dodávky do 1 300 britských prodejen, 22. května Coventry. Zvířecí rebelie řekla, že asi 50 aktivistů použilo dodávky a bambusové konstrukce k zastavení náklaďáků vyjíždějících ze skladů v Hemel Hempstead, Basingstoke, Coventry a Heywood, Velké Manchester.

VICTORIA FRIEDMAN

22 May 2021

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2021/05/22/pics-animal-rights-activists-blockade-uk-mcdonalds-depots-demands-plant-based-menu-by-2025/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mujkontakt
1 rok před

Skutečný důvod je jiný. Tohle vegetariáni ani vegani nedělají. Nejde o výmluvu skleníkových plynů na obydleném území Země 10%. 90% obrovské neobydlené částí planety hravě příroda čistí, jak CO2 tak metan, i to zbytečné každodenní sprejování oblohy. Proč se nejde k příčině problémů a blokují se restaurace? Všude jsou obrovské odpadky z mnoha odvětví průmyslu kam se podíváme jen proto, že pocit nezodpovědnosti zvítězil nad zdravým rozumem a nezodpovědným devastováným blahobytem. Soucit se projevuje jinak. Maso stravování které se po 150 letech rozmohlo do ekologických, etických, morálních, zdravotních, duševních, psychických katastrof a konfliktů atd., nelze zastavit za 24 hodin. Min.… Číst vice »

Last edited 1 rok před by mujkontakt
Pavel Molík
1 rok před

Aktivisticky aktivní aktivisté bývají ti lidé, kteří mají vážné problémy s logickým myšlením a tento kardinální nedostatek kompenzují iracionálními novátorskými aktivitami, jež jsou ve své podstatě bláznivé a ve svých důsledcích zhoubné. Aktivisté proti masožravosti si dovolují jen to, co jim společnost dovolí. Opět zde hraje velkou roli mlčící většina, ostatně mlčící většina např. v Německu asistovala a potažmo participovala při vzestupu Hitlera a posléze při rozpoutání II. svět. války.

Pavel Molík
1 rok před

Zákazové iniciativní blbnutí propuklo i v našem prostoru, kde např. mnozí méně důvtipní nekuřáci a bezcharakterní konformisté nadšeně chrochtali při zavedení zákazu kouření v hospodách, přičemž nepochopili, že odstartovali zákazové šílenství, že fakticky pomohli zahájit budování příkaznického režimu, jehož podstatou je šílené roztočení spirály zákazů a příkazů, že prostě vytvořili nebezpečný precedens. Právě současná tristní situace, kterou prožívám, omezuje mé osobní svobody a potlačuje lidskou důstojnost tak, že období údajné nesvobody před rokem 89 se stalo obdobím vrcholné svobody člověka, jakou už po listopadu 89 jsem nezažil. Zakázat kouření v hospodách si nedovolili ani ortodoxní stalinisté či hitlerovci.