Aby němečtí vojáci po období vlády Van Der Leyen nad resortem obrany mohli vést současné vojenské cvičení, museli používat svá soukromá auta, ambice na Evropskou armádu se hroutí

Mezinárodní konflikty, NWO

Francouzský prezident Emmanuel Macron se každou chvíli chvástal, jaká se vybuduje mocná Armáda EU, ale Macronovy napoleonské ambice naráží na těžký problém, neboť německé ozbrojené síly se hroutí.

Poslední zprávy odhalují, jak mohutné vojenské cvičení, které se napříč Evropou rozběhlo ve čtvrtek, donutilo německé vojáky, aby použili svá vlastní soukromá vozidla, protože chybí bojová vozidla pěchoty a většina je rozebraných.

Nedostatek vozidel pro pěchotu byl tak hrozný, že řada vojáků používala svá vlastní auta, uvedla RT News s odkazem na místní zprávy.

Toto cvičení patří mezi největší manévry za posledních dvacet let a začalo ve čtvrtek pohyby tisíců německých vojáků spolu s vojsky z deseti dalších zemí.

RT News uvedly, že jen asi jedna pětina bojových vozidel pěchoty Puma byla v polovině roku 2019 ještě provozuschopná, což je jeden z hlavních důvodů, proč vojáci z bojových jednotek k přemisťování během manévrů používali nevojenských vozidel.

V roce 2018 měly německé ozbrojené síly 71 Pum, jen 27 z nich bylo bojeschopných a 44 bylo v opravě.

Ozbrojené síly se roky potýkaly s problémy udržet své síly bojeschopné, neboť neměly ani dost vozidel, ani dost vojáků.

Už předtím jsme uváděly, že tanky se rozbijí, jakmile vyjedou, letadla už neumí létat a plavidla nejsou schopna plavby, Německé ozbrojené síly jsou v katastrofálním stavu.

V roce 2017 mělo Německé námořnictvo své ponorky obvykle v opravě, v podstatě byla celá jejich flotila mimo službu, uvedla RT News.

Rovněž přichází zprávy, že nejméně polovina německých rekrutů není způsobilých k nasazení v boji.

Prezident Trump káral vůdce Německa a dalších států NATO, aby zvedli své cíle výdajů na obranu z 2 na 4 %. Dožaduje se, že evropské země buď musí platit svůj spravedlivý tribut, nebo nakupovat zbraně od amerických obranných společností.

Vzhledem ke všem těmto problémům, snad i sdílení zdrojů s jinými zeměmi (jako Francie) by formování armády celé EU říše dávalo smysl.

Německo čeká těžké rozhodnutí, buď zvýší financování svých ozbrojených sil, nebo bude platit jako člen NATO spravedlivý tribut ochráncům.

by Tyler Durden

Fri, 01/31/2020 – 02:45

Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/germany-military-begins-war-drill-ill-prepared-troops

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments