19 berlínských policistů zraněno při útocích extremistů Antifa

MULTIKULTURALISMUS, Terorismus

Během demonstrací v baštách levicových extremistů (něco jako berlínské čtvrti „Klinik“) se obětmi brutálních útoků krajně levicových extremistů Antifa údajně stalo skoro dvacet berlínských policistů.

Neidentifikovaní členové Antifa zaútočili na policii v oblasti Friedrichshain, kde na policajty vrhali dlažební kostky s lahvemi a dalšími předměty, kdy při těchto bouřích zranění utrpělo 19 policistů, hlásí Focus.

Demonstrace, které byly zase proti vystěhovávání krajně levicových aktivistů z nemovitostí, jako je neblaze proslulá budova Rigaer 94 (taková Klinika na hormonech), kterou nadále okupují, propukly na večer v Kreuzbergu a Neuköllnu a nakonec skončily na Friedrichsahainu.

Podle německého vrcholného listu Bild mnoha extremistům dovolili, aby se stáhli zpět do budovy Rigaer 94, neboť policie od levicí kontrolovaného berlínského senátu dostala pokyn, aby na ně přehnaně netlačila kvůli politice „de-eskalace“.

Buřiči, z nichž mnozí byli oblečeni ve stylu typických černých kapucínských bund Antifa, zaútočili při nepokojích na stavební obytný přívěs, kdy uvnitř uvízli dva sekuriťáci. Jeden ze zaměstnanců té bezpečnostní agentury pak po tom útoku vyprávěl jako „o svém útěku o život.“

K útoku na staveniště došlo poté, co minulý měsíc došlo k řadě podobných útoků bojůvek Antifa v Lipsku, během nichž se jim na jednom místě povedlo založit požáry, které vedly ke škodám ve výši 10 milionů euro.

Členové Antifa tento týden také vpadli do bytu zaměstnankyně realitky, která je spojená s projektem výstavby zpátečnických luxusních bytů namísto pokrokových squatů, a brutálně ji zmlátili.

Po útocích v Lipsku a dalších ve městě Bautzen, zemská vláda Saska v rámci policejních sil zřídila Speciální komisi k levicovému extremismu (Soko LinX) jakožto speciální útvar k boji s levicovou násilnou zločinností.

Podle vládních statistik došlo v roce 2018 v Sasku k celkem 222 levicově motivovaným zločinům, ovšem letos toto číslo dramaticky narostlo na dosavadních 305.

V roce 2017 varoval Bern Palenda, šéf berlínské pobočky Agentury pro ochranu ústavy, že levicoví extremisté jsou v Německu podceňovaní, když říkal, že levičáci páchají „dobře organizované extremistické násilnosti, přičemž se, je-li to třeba, se nezdráhají lidi ani zabíjet.“

Sean Gallup/Getty Images)

CHRIS TOMLINSON

7 Nov 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/11/07/19-berlin-police-injured-during-antifa-extremist-attack/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments