US, jako kdyby už Evropa neřvala miliony hlasy hrůzou, stejně hrozí dalšími sankcemi na Rusko

Nezařazené

Po dvou kolech eskalace sankcí, které nikoliv Rusko, nýbrž určitě Evropu dotlačily na pokraj třetího ponoru do recese, mají US pro Rusko skromný návrh: aby zmrzačilo evropskou ekonomiku ještě více, čili řečeno jinak, ještě více sankcí na Rusko!

Krátce: Mario Draghi výská radostí, jelikož přišel čas, zase jednou Evropě snížit předpověď HDP, což také znamená, že ECB má zajištěno více ulehčování (tisku peněz), tudíž možnost učinit více über-bohatých ještě bohatšími spolu s pokračováním plundrování globální střední třídy.

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou na eshop.reformy.cz

Mezi tím by člověka mohlo zajímat, jestli když se US nedávno rozhodly začít bombardovat Irák pod záminkou „humanitární intervence“, která už pominula, ale US bombardovací kampaň přetrvala, a to s prostým cílem: přemístit to bombardování do Sýrie, aby smrtelně zmrzačily Assadův režim, a umožnily tak Kataru natáhnout konečně ten plynovod do Evropy a obejít tak úplně jak Gazprom, tak Ukrajinu, tak se US po té humanitě v Iráku také zapojí do humanitární pomoci východní Ukrajině, která nadále vázne uprostřed občanské války a pod každodenní dělostřelbou Ukrajinské armády. O tom ale nějak pochybujeme.

A my teď netrpělivě čekáme na vydání ještě červenějších linií, a ještě hashovatějších tagů od GOTUSe, aby ukázal, že to myslí fakt vážně.

Obama o tom právě pronáší nějakou řeč. Po ní budeme možná chytřejší.

Tady je ještě odkaz na anglický článek se satelitními snímky, které mají údajně podle briefingu NATO, kde byly předvedeny, dokazovat ruské vměšování do bojů na odbojném východě Ukrajiny.

http://www.zerohedge.com/news/2014-08-28/nato-releases-satellite-imagery-proof-russia-has-invaded-ukraine

Tyto snímky nejsou však snímky špionážních satelitů NATO, nýbrž jsou od té samé soukromé firmy zabývající se snímkováním Země, která vydala poslední „důkazy“ o ruské ostřelování Ukrajiny pomocí šedivých zrnitých snímků, které se po bližší analýze ukázaly být poskládány ze snímků mnoho desítek let starých.

Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček

Zdroj: zerohedge.com

Čtěte také:

 

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments