Podpořte nás

Vážení návštěvníci Reformy.cz,

V naší činnosti spoléháme na Vaši podporu. Žádné státní how to remove comments in word 2018 granty, evropské fondy ani televizní poplatky nám nikdo nedá. Přitom naše videa mají více než 8 miliónů zhlédnutí. Pro srovnání mezinárodní youtube kanál CNN má pouze 5,4 miliónu zhlédnutí. Naše aktivita má mezinárodní přesah a aktuálně například zprovozňujeme projekt bilderberg.name, který přehledně monitoruje všechny zasedání této privátní lobbistické skupiny. Dále připravujeme internetové projekty volebnipas.cz, dotaceroku.cz a konexe.info. Buďte ti, kdo diplomarbeit ghostwriting podpoří naši činnost finančně. Peníze můžete poslat na náš účet 2800077750/2010 (Fio). Alternativně nás podpořte prostřednictvím Paypal

Na činnost Reformy.cz můžete přispět také prostřednictvím:
Bitcoinu: 1LTrCKSRf4QA1HjU2zj7shGivJw8kHYKnp
Litecoinu: LaiVR7gQV4NTirSuF3FFfxk6RuCyjPvarn

Pokud byste se rádi pravidelně zapojili do naší činnosti staňte se členem Klubu Reformy.cz a získejte přístup na exklusivní konference se zahraničními hosty.

Abychom pomohli naše aktivity financovat, spojili jsme síly s překladatelskou agenturou eKlub. Prosím neváhejte využít naše profesionální překladatelské služby pro Vaše komerční potřeby.

Další formy podpory:

  • Přidejte se k nám na facebookové stránce a naší skupině
  • Umíte anglicky nebo německy? Pomozte nám s překlady titulků k videím na našem portálu www.mustwatch.eu
  • Přidejte si banner na Vaši stránku
  • Pište nebo překládejte články a automaticky získejte čestné členství v našem klubu

 

Vít Jedlička, předseda Reformy.cz o.s.
vitek(@)reformy.cz
608 131 130
skype: jedlicka
facebook

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0