Merkelová už zase hřímá: Národní státy se musí ‚své suverenity vzdát‘ ve prospěch Nového světového řádu

NWO, Okultní spolky

December 22, 2018 Baxter Dmitry

 „Národní státy se musí vzdát své suverenity,“ hřímala zase německá kancléřka Angela Merkel, která posluchačům v Berlíně řekla, že suverénní národní státy nesmí poslouchat vůli svých občanů, pokud jde o otázky jako imigrace, hranice nebo dokonce suverenita.

Ne, nebylo to něco, co by před řadou desetiletí prohlásil Adolf Hitler, tohle posluchačům v Berlíně říkala současná německá kancléřka Angela Merkel na akci Nadace Konrada Adenaura. Merkelová oznámila, že v roce 2021 už nebude usilovat o znovuzvolení, ale je jasné, že globalistickou agendu bude protlačovat až do svého konce až k jejím hrozivým nejzazším výsledkům.

„Jsem to samozřejmě já, kdo ztělesňuje ten správný pořádek,“ žertovala Merkelová ve snaze ulehčit náladu. Ale Merkelová neměla nikdy moc smyslu pro komedii, a tak rychle přešla k chmurnému povídání se zlořečením těm ve své vlastní straně, kteří si myslí, že Německo by mělo naslouchat vůli svých občanů a odmítat podepsat ten kontroverzní pakt o migraci:

„Existují i takoví politici, kteří si usmysleli, že by mohli rozhodnout o tom, že tyto dohody už neplatí, protože oni reprezentují Lid.“

„Jenže Lid jsou lidé, kteří žijí v zemi, a v té není žádná skupina, která by sama sebe definovala jako Německý lid,“ zdůrazňovala.

Merkelová předtím kritiky Globálního paktu OSN o bezpečné a řádné migraci kritizovala, že to nejsou žádný vlastenci, když říkala: „Tohle není přeci žádný patriotismus, protože patriotismus spočívá v tom, že do německých zájmů zahrnete i ostatní a přijmete situaci, z níž mají všichni prospěch.“

Jako německá kancléřka Angela Merkel přijala oddanost globalistické ideologii otvírání hranic zemí a přijímání migrantů po milionech.

‚Jediná světová vláda’

V jejích slovech se odráží nedávné komentáře onoho hluboce nepopulárního francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, který v projevu na akci připomínek první světové války řekl, že „patriotismus je naprostý opak nacionalismu, protože nacionalismus je zrada.“

Tato slova francouzského prezidenta jsou u francouzského obyvatelstva značně nepopulární a po těchto komentářích míra jeho schvalování u voličů začala propadat ještě rychleji než dosud.

Macron s nedostatkem vůdcovských schopností, který není schopen přijít s nějakým řešením narůstajících protestů ve Francii, řekl německému Bundestagu, že Francie s Německem by se měly stát centrem čerstvě se líhnoucího Nového světového řádu.

„Je povinností naší Franko-Germánská dvojky nenechat svět upadnout do chaosu a vést jej po cestě k míru.“

„Evropa musí být silnější a urvat si více suverenity,“ říkal, když požadoval stejně jako Merkelová, aby se členské státy EU vzdaly své národní suverenity ve prospěch Bruselu, kterému by se měly předat „zahraniční záležitosti, migrace a rozvojová politika,“ a stejně tak by se mu měla předávat „čím dál větší část našich rozpočtů a i kontrola nad fiskálními zdroji.“

Zdroj: https://newspunch.com/merkel-nation-states-sovereignty-order/

Sdílejte přátelům

7
Komentujte

7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
alena

začíná jako |Hitler

KÁJA

nasrat!

Janko

Prečo už ju konečne niekto nezastreli?

Hruska

Němec je pořád jen němec!!!

Tomas

Nevěřte všemu, co se dočtete na internetu. Poslední řádek článku uvádí zdroj. Vygooglete si, co je zač stránka newspunch.com, než zde budete někoho ukřižovávat…

Klasicke fakenews.

Lojza

Zase ten retardovaný starý pán s ženským jménem.

Evžena

Je to takový novodobý Hitler. Je třeba být ostražitý, to už tady bylo. Baba je velmi nebezpečná. A vzhledem k tomu, že nemá děti, je jí zřejmě jedno, jak to v Evropě dopadne.