Čiré jak bahno – Středovýchodní politika

Čiré jak bahno – Středovýchodní politika

Jste snad zmateni z toho, co se děje na Středním východě? Tak mi dovolte to vysvětlit. Podporujeme v boji proti Islamistickému státu (IS) iráck

Mezi tím v Kyjevě…
Švýcarské zlaté referendum selhalo: 78% hlasovalo proti “ochraně bohatství země”
Nejdůležitější světová organizace pro obhajobu Židů je „vyděšená“ ze vzkříšení nacismu na Ukrajině

Jste snad zmateni z toho, co se děje na Středním východě? Tak mi dovolte to vysvětlit.

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

Podporujeme v boji proti Islamistickému státu (IS) iráckou vládu. Nemáme sice rádi IS, ale IS podporuje Saúdská Arábie, kterou my rádi máme.

Nemáme rádi presidenta Assada v Sýrii. Podporujeme boj proti němu, ale ne IS, který proti němu také bojuje.

Nemáme rádi Írán, ale Írán podporuje iráckou vládu proti IS. Takže někteří naši přátelé podporují naše nepřátele a někteří z našich nepřátel jsou našimi přáteli, a někteří z našich nepřátel bojují proti našim dalším nepřátelům, kterým přejeme porážku, ale nechceme, aby ti naši nepřátelé, kteří bojují proti našim nepřátelům, zvítězili.

Když ale ti lidé, kterým přejeme porážku, budou poraženi, tak mohou být nahrazeni lidmi, které máme rádi ještě méně. A to všechno začalo invazí do země, abychom z ní vyhnali teroristy, kteří tam ve skutečnosti to té doby, než jsme je odsud přišli vyhnat, nebyli. Chápete to už?

AUBREY BAILEY, Fleet, Hants.

Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček

Zdroj: zerohedge.com

Čtěte také:

COMMENTS

WORDPRESS: 9
DISQUS: 0